Flamenco ingilizcede ne demek, Flamenco nerede nasıl kullanılır?

 

Flamenco singing : İspanyol çingenelerinin dansı. Flamenko.

Flamencos : Flamenko. İspanyol çingenelerinin dansı.

Flament : Flaman. Röntgen tüpünün katotunda bulunan ve ısıtılınca elektron yayan metal tel.

Aster flament : Hücre bölünmesi sırasında görülen ve sentriyolden dışa uzanan yıldız biçimindeki mikrotüpçükler. Aster ipliği.

Gill flament : Solungaç ipliği. Solungaç yayları üzerinde sıralanmış, gaz alışverişini sağlayan iplikler.

Myoflament : Kas ipliği. Çizgili kasların hücrelerinde miyofbril adı verilen kas telciğini oluşturan, enine çizgilenmeler yapan, protein moleküllerinden oluşan, miyozin adı verilen kalın iplikler ile aktin adı verilen ince iplikleri içeren ve kasın kasılmasını sağlayan iplikler, miyoflamanlar.

Flame emission spectroscopy : Alev emisyon spektroskopisi.

Flame arc lamp : Yalım yayı lambası. Elektrotları, bu lambayı bir "seçer ışıyıcı" yapma ya da lambanın ışık etkinliğini yükseltme amacı ile içine başka maddeler de katılmış olan, karbondan yapılmış, yüksek yeğinlikli yay lambası.

Myosin flaments : Kas miyofilamentlerinden olup kasılmada rol oynayan kalın iplikçik. Miyozin filamentleri.

Flame cells : Alev hücreleri. İlkel yapılı solucanlardaki protonefridyum tipi boşaltım organında bulunan özel amöboyit hücreler, silyumlu boşaltım hücresi. Silyumlu boşaltım hücresi. İlkel yapılı ve yassı solucanlardaki protonefridyum tipi boşaltım organında bulunan özel amöboyit hücreler, silyumlu boşaltım hücresi. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. İlkel yapılı solucanlardaki protonefridyum tipi boşaltım organında bulunan özel amöboyit hücreler.

İngilizce Flamenco Türkçe anlamı, Flamenco eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Flamenco ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Flamingos : Flamingogiller. Flamanlar. Flamankuşu. Kuşlar (aves) sınıfının, leyleksiler (ciconiiformes) takımından, gagalarının ucu bükük, boyunları ve bacakları çok uzun, ayakları perdeli olan, bataklık yerlerde yaşayan türleri olan bir familya. flamangiller. Kuşlar (aves) sınıfının, karinalılar (carinatae) bölümünün, leyleksiler (ciconiiformes) takımından, bacakları ve boyunları çok uzun türleri olan bir alt takım.

Dance music : Dans emek için olan müzik. Dans müziği.

Flamingo : Flamingogiller (phoenicopteridae) familyasından, güney avrupa, asya, afrika, amerika'da yasayan, karadeniz hariç türkiye'nin diğer kısımlarında kış aylarında görülen genellikle göçmen, bazı bölgelerde yerli olarak da görülen, deniz kıyılarında, tuzlu göllerde, az bitkili ya da çıplak bataklıklarda yaşayan, tüyleri beyaz ve pembe, kanatlanma uçları siyah, ayakları ince uzun ve pembe renkli, eti yenen bir tür. flaman kuşu. Flamankuşu.

Flamenco synonyms : social dancing, gypsy dancing, flamenco singing, flamencos, flamingoes.

Flamenco ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Flamenco kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Flamenco ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Flamenco anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Flamenco ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Difüzyon: DİFÜZYON (YAYINMA) OLAYI Ne demek? Farklı yoğunlukta iki ayrı fazda bulunan iki madde moleküllerinin birbiri içine yayılması...
  • Endikasyon: İki anlamı vardır. Herhangi bir hastalığa ilişkin izlenmesi gereken tedavi yöntemlerini ve tedavi içindeki sürecin gidişati...
  • Ekosistem: Ekosistemdeki bozulmaların çevreye etkileri nelerdir? Ekosistemdeki bozulma bir bütün olan çevrenin yapı ve işleyişini olumsu...
  • Ekosistem: Ekosistemlerin belirgin özelikleri nelerdir? Bir ekosistem biyosferin, bir bölümü ya da parçasıdır ; büyüklüğü ya da geni...
  • Yolantı: ..yolantı kelimesi YOLAK veya ( dağda ) patikadan çok farklı değil sanırım....( muğla ) yerkesikde patika az kullanılır..b...