French language türkçesi French language nedir

French language ile ilgili cümleler

English: The beautiful French language is lost.
Turkish: Güzel Fransızca lisanı kayboldu.

English: A French language edition of this novel has also been published.
Turkish: Bu romanın Fransızca dilindeki edisyonu da yayınlandı.

English: "The French language flows." "Yes, like diarrhea flows."
Turkish: "Fransızca dili akar." "Evet, bir ishalin aktığı gibi."

French language ingilizcede ne demek, French language nerede nasıl kullanılır?

French : Fransızca. Fransızlar. Fransa ile ilgili. Etten kemiği ayırmak. Sebzeleri veya eti pişirmek için ince ince dilimlemek. Fransız öpücüğü vermek. Fransız. Bir kişiye oral seks yapmak. Fransızca ile ilgili.

Language : Lisan. Mesleki dil. Dil. Edebiyat. Konuşulur. Dili.

French barley : Frenk arpası. Frenkarpası.

French bean : Çalı fasulye. Taze fasulye.

French beans : Taze fasulye. Çalı fasulyesi.

French brace : Panoları tutturmak için çerçeve köşelerine konulan destek. Köşe desteği.

İngilizce French language Türkçe anlamı, French language eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak French language ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Frenching : Et veya pirzoladan iç yağı veya kemik kesmek. Sebzeleri veya eti pişirmek için ince ince dilimlemek. Bir kişiye oral seks yapmak. Fransız öpücüğü vermek. Fransız. (argo terim) fransız öpücüğü uygulamak. Fransa ile ilgili. Sebzeleri veya eti pişirmeden önce ince dilimlere kesmek. Fransızca ile ilgili. French.

 

French : Fransız. Fransızca ile ilgili. Etten kemiği ayırmak. Fransa ile ilgili. Bir kişiye oral seks yapmak. Fransızlar. Fransız öpücüğü vermek. Sebzeleri veya eti pişirmek için ince ince dilimlemek.

Frenches : French. Sebzeleri veya eti pişirmek için ince ince dilimlemek. (halk argosu) bir kişiye oral seks yapmak. Sebzeleri veya eti pişirmeden önce ince dilimlere kesmek. Fransızca ile ilgili. Etten kemiği ayırmak. Et veya pirzoladan iç yağı veya kemik kesmek. (argo terim) fransız öpücüğü uygulamak. Bir kişiye oral seks yapmak.

Frenched : Sebzeleri veya eti pişirmeden önce ince dilimlere kesmek. Etten kemiği ayırmak. (halk argosu) bir kişiye oral seks yapmak. Fransızca ile ilgili. (argo terim) fransız öpücüğü uygulamak. Sebzeleri veya eti pişirmek için ince ince dilimlemek. Fransa ile ilgili. French. Fransız. Et veya pirzoladan iç yağı veya kemik kesmek.