Jangler türkçesi Jangler nedir

 • Ciyak ciyak bağıran.
 • Rahatsız edici ses çıkarma.
 • Şamatacı.
 • Gürültülü bir şekilde tartışan kimse.
 • Yüksek sesle kavga eden kimse.
 • Baş belası.
 • Madeni ses çıkarma.
 • Boşboğaz.
 • Yüksek sesle tartışan.
 • Rahatsızlık.
 • Goygoycu.
 • Metalik ses çıkaran.

Jangler ingilizcede ne demek, Jangler nerede nasıl kullanılır?

Janglers : Boşboğaz. Şamatacı. Gürültülü bir şekilde tartışan kimse. Rahatsızlık. Metalik ses çıkaran. Rahatsız edici ses çıkarma. Yüksek sesle tartışan. Yüksek sesle kavga eden kimse. Goygoycu. Madeni ses çıkarma.

Jangle : Çıngırdatmak. Atışmak. Çıngırdamak. Ahenksiz ses çıkarmak. Çalmak. Tıngırdamak. Çekişmek. Ahenksiz sesler çıkartmak. Kavga etmek. Tartışmak.

Jangled : Çıngırdamak. Atışmak. Çıngırdatmak. Tıngırdayan. Tıngırdamak. Çıngırdayan. Tartışmak. Çalmak.

Jangles : Tartışmak. Çıngırdamak. Tıngırdamak. Çalmak. Ahenksiz ses çıkarmak. Çıngırdatmak. Atışmak. Çekişmek. Kavga etmek. Uyumsuz ses çıkarmak.

Jangling : Gürültülü ses çıkaran. Gürültülü ses çıkarma. Madeni sesi olan. Gıcırdayan. Uyumsuz sesler çıkaran.

Janduice : Sarılık. Safra renkli maddelerin kanda birikerek çeşitli dokuları sarıya boyaması, ikterus, ikter, hlk. kırçan, ağrıma, gün yeli, haşlak, kırçan, ülker vurdu, yarakan, yavaşak.

 

Jan mabuse : Jan de mabuse (1478-1533?). Flaman ressam.

Jan hus : John huss (1369?-1415). 1409'da afaroz edilen ve aykırı düşünce nedeniyle kazığa bağlanarak yakılan çekoslovakyalı dini devrimci ve şehit.

Jan gossaert : Jan de mabuse (1478-1533?). Flaman ressam.

Jangly : Madeni sesi olan. Rahatsız edici bir şekilde (ses). Gıcırdayarak. Kulağı tırmalayan. Sinirli bir şekilde. Rahatsız edici. Sinir bozucu. Uyumsuz. Gürültüyle.

İngilizce Jangler Türkçe anlamı, Jangler eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Jangler ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Offense : Gücendirme. Cürüm. Dargınlık. Suç. Tecavüz. Kırılma. Saldırı. Bkz.offence. Hücum. İncitme.

Noisiest : Velveleci. Farfara. Göze batan. Gürültücü. Gürültülü. Rahatsız edici. Yaygaracı. Patırtılı. Sesli.

Discomposure : Telaş. Kaygı. Sinirlenme.

Blamed : Tanrı'nın cezası. Lanet olası. Kahrolası. Melun (örneğin, she called me a blamed fool {bana tanrı'nın cezası dedi}, the blamed darned car would not start {lanet olası araba çalışmadı}) (pekiştirme amaçlı kullanılan bir terim). Suçlanmış. Suçlanan.

Hackles : Düşmanlık duygusu. Tüy. Hayvanların sırtında erektil kıllar. Öfke. Kuşların boyun arkasındaki tüyler ve kuş korktuğunda veya kavga etmek üzere olduğunda dikilen tüyler. Duygu veya kızgınlık.

Headaches : Dert. Başağrısı.

Blatherskite : Geveze. Mangalda kül bırakmayan kimse. Saçmalık. Saçma sapan konuşan kimse.

Choler : Öd. Kızgınlık. Öfke. Safra. Antik fizyolojiye göre aşırı sinir ve asabiyete neden olduğu düşünülen dört etkenden biri. Asabiyet.

 

Roisterers : Farfara. Çenebaz. Gürültücü.

Jangler synonyms : clear and present danger, blabby, arch nudnik, exposure, besetment, roisterous, rage, noisy, indignation, outrage, blabbermouth, hellbender, babbler, harasser, discomforting, blatherskites, blabs, communicative, status, bad hat, discomfiture, chatterbox, roisterer, condition, madness, enragement, babblers, comedian, big mouth, discomforted, peril, offence, diseases.

Jangler zıt anlamlı kelimeler, Jangler kelime anlamı

Security : Borçlanım, tutu, yapı tutusu, değerli kağıt, pay ve borç belgitleri, taşınır değer, güvence ödeği, her çeşit tecimsel belgit, borsaya verilsin verilmesin iyesi ya da taşıyanına bir alacak sağlayan belge. Rehin. Koruma. Güvenlik. Kefil. Selamet. Taşınır değer. Kefalet. Emanet. İpotek.

Safety : Emniyet. Safeti. Koruyucu. Asayiş. Güvenlik. 1880'de ingiliz stenley'in yaptığı, bir eğik borudan çatıyla bunun üzerine oturtulmuş seleden oluşan, öntekeri büyük, arkatekeri küçük çifteker. Selamet. Güven. Korkusuzluk.

Untangled : Düğümü çözmek. Karışık bir durumdan kurtarmak. Açmak. Karışık bir şeyi açmak. Açmak (karışık bir şeyi). Halletmek. Çözmek.

Jangler ingilizce tanımı, definition of Jangler

Jangler kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : An idle talker. A prater. A babbler.