Masochists türkçesi Masochists nedir

Masochists ingilizcede ne demek, Masochists nerede nasıl kullanılır?

Sadomasochists : Sadomazoşist. Başkalarına acı vermekten veya acıya maruz kalmaktan cinsel zevk alan kimse. Sadomazohist.

Masochist : Mazohist. Mazoşist. Mazoist.

Masochistic : Mazoistik. Mazoşist.

Masochistic sabotage : Mazoşistik sabotaj.

Masochistically : Mazoşist olarak.

Mass masochism : Kitle mazoşizmi.

Sadomasochist : Sadomazohist. Başkalarına acı vermekten veya acıya maruz kalmaktan cinsel zevk alan kimse. Sadomazoşist.

Sado masochism : Sadizm ve mazoşizmin kombinasyonu. Sado-mazoşizm. Şiddet kullanımı ve cinsel fantazilerini gerçekleştirmek için acı çekme veya acı verme.

Sadomasochistic : Sadizm ve mazoşizmin her ikisi ile karakterize. Başkalarına acı vermekten veya acıya maruz kalmaktan cinsel zevk alan. Sadomazoşistçe olan. Sadomazoşist eğilimde olan.

Masochism : Özezerlik. Mazoşizm. Mazohizm.

İngilizce Masochists Türkçe anlamı, Masochists eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Masochists ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Deviant : Sapık. Normaldan sapan. Sapmış. Normalden sapan. Anormal. Olağan dışı. Alışılmışın dışında. Olağandışı. Sapkın.

Degenerate : Soysuzlaştırmak. Bozulmak. Dönüşmek. Soyu bozulmak. Soysuz. Yozlaşmak. Aşağılaşmak. Yozlaşmış. Soysuzlaşmış.

 

Masochistic : Mazoistik.

Deviate : Sapmak. Yoldan çıkmak. Yoldan çıkarmak. Ölçülen değerlerin ortalama ya da belli bir değerden farkı. Dönmek. Ayrılık. Şaşmak. Şaşırmak. Ayrılmak.

Flagellant : Kırbaçlayan. (dini nedenlerle ceza olarak) kendini kırbaçlayan. Kendini kırbaçlayan. Döven.

Pervert : Ayartmak. Kötüye kullanmak. Çarpıtmak (sözü veya anlamı). Baştan çıkarmak. Cinsel sapık. Çarpıtmak. Ahlakını bozmak. Sapık. Kötü amaç için kullanmak. Sapıklaşmak.

Masochists synonyms : masochist.

Masochists zıt anlamlı kelimeler, Masochists kelime anlamı

Sadist : Sadist. Elezer.

Sadistic : Sadist. Sadistik. Sadistçe davranma. Sadistçe (davranış vs.). Sadistçe.