Motor launch türkçesi Motor launch nedir

  • Motorlu sandal.
  • Motorbot.
  • Motor.
  • Motor yardımıyla suya indirme.
  • Gezi motoru.

Motor launch ingilizcede ne demek, Motor launch nerede nasıl kullanılır?

Motor : Başka tür erkeyi işleyim erkesine çeviren işlerge. Muharrik. Otomobil. Taşıt. Otomobille gitmek. Çeşitli biçimlerdeki erkeyi mekanik erkeye çeviren aygıt. (daha çok elektrik motoru anlamına kullanılır). Araç. İtici güç. Makine. Otomobille götürmek.

Launch : Piyasaya sürmek. Sürmek. (roket veya uzay mekiği) fırlatmak. Çıkmak. Satışa sunmak. Bilgisayar, sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Fırlatmak (roket). Başlamak. Denize indirmek. Girişmek.

Motor body : Motor gövdesi.

Motor car : Otomobil. Patlamalı, içten yanmalı, elektrikli bir motor ya da gaz türbiniyle devinen taşıt. Otomotris. Binit. Oto motris. Motris.

Motor cycle : Motosiklet. İki tekerlekli ve motorlu taşıt.

Motor development : Vücudun duruşu, bir yerden başka bir yere doğru devinmesi ve elleri kullanma ile ilgili tepkilerin belli bir sıra izleyerek olgunlaşması. Devinsel gelişme. Motor gelişimi.

İngilizce Motor launch Türkçe anlamı, Motor launch eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Motor launch ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Combustion : Bir yakıtın oksijenle kimyasal tepkime yaparak ısı açığa çıkarması olayı. Tutuşma. Gaz testi. Yanma. Yanma testi. Kimya, madencilik alanlarında kullanılır. Patlama. İştial. Karışıklık.

 

Synchronous motor : Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Senkron motor. Eşleme motor. Eşlemeli motor. Güç üretmeyen, buna karşılık başka motorlara ya da üretece bağlandığında bunların aynı anda dönmeye başlamasını, aynı hızla dönmesini, aynı anda durmasını, yani eşlemeli çalışmalarını sağlayan motor çeşidi. Eşleme motoru. Senkronize motor.

Power engine : Muharrik makine.

Motorbike : Moped. Motosiklet. Motorlu bisiklet.

Engines : İtfaiye arabası. Alet edevat. Lokomotif. Motorlar. Makine.

Powerboat : Hız botu. Motorla çalışan gemi. Deniz motoru. Çoğunlukla yarışlar için kullanılan güçlü motorlu tekne. Sürat teknesi. Hızlı motorbot.

Motorbikes : Motosiklet. Moped. Motorlu bisiklet.

Powerboats : Motorla çalışan gemi. Deniz motoru. Sürat teknesi. Hız botu. Hızlı motorbot. Çoğunlukla yarışlar için kullanılan güçlü motorlu tekne.

Motorboat : Deniz motoru. Akaryakıtla işleyen basit balıkçı teknesi. Motorlu bot. Sürat teknesi. Motorlu tekne. Motorlu kayık. Motorlu gemi. Hız botu.

Motor launch synonyms : power boat, motorboats, motored, motorcycle, engine, motor.