Motorboat türkçesi Motorboat nedir

  • Motorlu tekne.
  • Motorlu kayık.
  • Hız botu.
  • Deniz motoru.
  • Motorbot.
  • Motorlu gemi.
  • Motor.
  • Motorlu bot.
  • Sürat teknesi.
  • Akaryakıtla işleyen basit balıkçı teknesi.

Motorboat ile ilgili cümleler

English: I'd like to rent a motorboat.
Turkish: Bir motorbot kiralamak istiyorum.

English: Tom invited me to go out on his motorboat.
Turkish: Onun motorbotuyla dışarı gitmem için beni davet etti.

English: Ali said he'd never been in a motorboat.
Turkish: Ali motorlu tekneye hiç binmediğini söyledi.

Motorboat ingilizcede ne demek, Motorboat nerede nasıl kullanılır?

Where can i rent a motorboat : Nereden bir motorbot kiralayabilirim.

Motorboats : Hız botu. Motorlu bot. Sürat teknesi. Motorlu gemi. Motor. Motorbot. Motorlu kayık. Motorlu tekne. Deniz motoru.

Motorbike : Moped. Motor. Motosiklet. Motorlu bisiklet.

Motorbikes : Moped. Motor. Motorlu bisiklet. Motosiklet.

Motorbus : Otobüs. Çok sayıda yolcu taşıyabilen, patlamalı ya da patlamasız motorla çalışan büyük taşıt. Genbinit.

Motor driven : Makineli. Motor tahrikli. Motorlu. Motorla çalışan.

Motor driven camera : Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Düzeneği motorla çalıştırılan alıcı çeşidi. kollu alıcının karşıtı. Motorlu alıcı.

Motorbuses : Otobüs.

Motor end plate : Motor sinirlerin aksonlarının dallanarak kas telleri üzerinde oluşturduğu bağlantı bölgesi. uç organ. İskelet kaslarında sinirle sarılı motor sinir sonlarında yer alan ve kas telinin zarında oluşan uyarımların enine tubuluslardan terminal sisternalara iletilmesini sağlayan uç organ, motor uç plak. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Motor uç plak. Motor son plak.

 

Motor development : Devinsel gelişme. Vücudun duruşu, bir yerden başka bir yere doğru devinmesi ve elleri kullanma ile ilgili tepkilerin belli bir sıra izleyerek olgunlaşması. Motor gelişimi.

İngilizce Motorboat Türkçe anlamı, Motorboat eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Motorboat ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Motor : Araç. Fizik, sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Araba. Başka tür erkeyi işleyim erkesine çeviren işlerge. Muharrik. Çeşitli biçimlerdeki erkeyi mekanik erkeye çeviren aygıt. (daha çok elektrik motoru anlamına kullanılır). Otomobille gitmek. Makine. Taşıt.

Motorbikes : Motorlu bisiklet. Moped. Motosiklet.

Scooter : Buz kayağı. Mobilet. Skuter. Trotinet. Küçük motosiklet. Tekerlekli kızak. Akülü sualtı taşıtı. Moped. Kaydırak.

Jetski : Kawasaki heavy ındustries'in kişisel su jetli teknesi ticari marka ismi.

 

Speedboats : Sürat motoru. Küçük ve hızlı tekne. Yarış teknesi.

Helm : Yönetici. Yönetim. Gemilerin idare edildiği mekanizma. Miğfer. Baskısız. Lider. İdare. Dümen. Baş. Kontrol.

Hydroplane : Deniz uçağı. Su uçağı. Su yüzeyinde hızla giden deniz motoru. Suya inebilen uçak. Denizaltı su kanadı.

Outboard : (motor) dıştan takılan. Dıştan. Dış taraf. Takma motorlu. Teknelerin gövdesine dıştan takılabilen motor. Teknedışı. Tekne dışı. Dıştan takmalı motor. Çevre. Dıştan motorlu.

Boat : Tekne. Boyu 8-10 m, yük taşıma kapasitesi 5-6 ton olan, arkası düz, ortasında küçük bir ambarı bulunan balıkçılıkta ve yük taşımada kullanılan karadeniz bölgesine özgü bir tür kıyı teknesi. Kayıkla taşımak. Çeşitli boy ve biçimlerde, kürek, yelken veya motorla hareket eden balık avlamak için veya belirli ağılıkta yük taşımak için kullanılan güvertesin küçük tekne. Kayıkla gezmek. Tekne (gemi veya vapur veya sandal veya yat gibi). Küçük boyda tek ve yekpare direkli, üçgen biçiminde üç yelkeni bulunan ve 200 tona kadar kapasiteli yelkenli gemi. Sandalla gezmek. Çırnık. Bot.

Motorboat synonyms : outboard motorboat, water scooter, pleasure boat, pleasure craft, sea scooter, power boat, ice, internal combustion engine, speedboat, airboats, speed boat, launch, powerboat, motorcycle, power engine, cruiser, airboat, speedboating, windshield, motorboats, clipper, powerboats, cabin cruiser, motorbike, motored, engine, marine engine, engines, windscreen, motor launch, combustion, hydroplanes, synchronous motor.