Placings türkçesi Placings nedir

Placings ingilizcede ne demek, Placings nerede nasıl kullanılır?

Placing : Ismarlamak. Yatırım yapmak. Tahsisli satış. Uçantop oyununda top kendinde olan tarafın, karşı oyuncuların boş bıraktığı ve yetişemeyeceği yere topu yavaşça indirip sayı alması. Yerleştirme. Yazdırmak (tel.). Yerleştirmek. Avlama. Yatırmak (para).

Displacing : Ülkesinden çıkarmak. Azletmek. Çıkarmak. Yerini almak. Yerinden çıkarmak. Yerinden çıkmak. Yerinden etmek. Yerine geçmek. Yerini değiştirmek. Sürmek.

Emplacing : Belirli bir yere yerleştirme. Mevzilendirme. Yerleştirmek. Mevzilendirmek.

Misplacing : Yanlış yere koymak. Kaybetmek. Yanlış yerleştirmek.

Replacing : Vekalet etmek. Geri ödemek. Yenisiyle değiştirmek. Yerine bakmak. Yerine koymak. Değiştiriliyor. Yerini tutmak. Ahizeyi yerine koymak. Yerini almak. Yerine geçmek.

Placidness : Uysallık.

Placid : Uysal. Durağan. Sakin. Kendi halinde. Yumuşak. Durgun.

Laplacian : Laplas işleci.

Placidity : Durgunluk. Uysallık. Sükunet.

Placarded : Duvar ilanı. Afişlerle duyurmak. Poster. Yafta. Afiş. Levha. Pankart. Afiş yapıştırmak. Döviz.

İngilizce Placings Türkçe anlamı, Placings eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Placings ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Fallbacks : Geri çekilme olayı. Gerileme olayı. Yedek. Kredi pozisyonunu azaltma. Alternatif. Dönüşen şey. Acil bir durumda cpu'yu destekleyen ve kaybolan verileri kurtaran sistem (bilgisayar). İkame. Değişen şey.

Implantation : Radyoaktif bir maddenin veya bir cihazın vücuda yerleştirilmesi. Aplikasyon. Ekme. Dikme. Aşılama. Gömülme. Gömme. Emplantasyon.

Bestowals : Bağış. Armağan.

Stopping : Tevkif. Diş dolgusu. Durma. Dolgu. Durdurma. Tıkama. Tevakkuf. Seyahat programı. İstop. Kesilme.

Transposition : Yerini değiştirme. Yerdeğiştirme. Transpoziyon. Tersyüzleme. Denklemin diğer tarafına geçirme. Yer değişikliği. Aktarma. Kanuna. Bir organın olmaması gereken bir yerde bulunması. bir doku parçasını kesip başka bir yere yapıştırma ameliyatı. bir genin veya genlerin hücrede bir kromozomdan diğerine veya aynı kromozom içerisinde yer değiştirmesi. Yer değiştirme.

Fitting : Uydurma. Kip. Ayarlama. Kurma. Uygun. Prova. Tesisat işlerinde kullanılan parça (rakor veya manşon gibi). Geçme. Terzi provası. Mekanizma.

Embeddings : Saklama. Windows'ta bir objenin bir belge içine entegre edilmesi (bilgisayar). Gömme. Gizleme.

Private placement : Özel plasman. Özel yerleştirim. Bir şirket tarafından çıkarılan tahvil veya hisse senetlerinin halka değil, doğrudan kurumsal yatırımcılara veya yatırım şirketlerine satılması.

 

Dumpings : Fiyat indirme. Damping. Ucuzluk. Yurtdışına çok düşük fiyata satma. Boşaltma. Çöp yığını. Boşaltım. Atıklama.

Molten : Eriyik. Ergimiş. Eritilmiş. Erimiş.

Placings synonyms : piping, musical performance, laying, blocking, placement, bulkiest, affusion, emplacements, bestowal, fallback, fixation, docking, investment, emplacement, decants, affusions, replacements, in bulk, bowing, ensconcing, deployments, substitutions, decantation, exposals, replacement, draining, embedding, decant, casting, placements, deployment, accommodating, entrenching.

Placings zıt anlamlı kelimeler, Placings kelime anlamı

Inactivity : Üşengeçlik. Hareketsizlik. Durgunluk. Avarelik. Tembellik. Tesirsizlik. Etkisizlik.

Placings antonyms : nonindulgent.