Unwontedness türkçesi Unwontedness nedir

  • Nadirlik.
  • Olağan dışılık.
  • Alışılmamışlık.
  • Seyreklik.

Unwontedness ingilizcede ne demek, Unwontedness nerede nasıl kullanılır?

Unwonted : Mağlup. Alışmamış. Nadir. Olağandışı. Alışılmamış.

Unwontedly : Olağandışı bir şekilde. Alışılmamış bir şekilde.

İngilizce Unwontedness Türkçe anlamı, Unwontedness eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Unwontedness ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Dragonflies : Yusufçuk. Kızböceği. Büyük kızböceği. Kız böcekleri. Kız böceği. Helikopter böceği. Yusufcuk böceği. Eklem bacaklı hayvanlardan, gerçek eklem bacaklılar (euarthropoda) alt dalının, böcekler (ınsecta) sınıfının, kanatlılar (pterygota) alt sınıfından, uzun vücutlu, büyük, ağız parçaları çiğneyici tipte, kanatları eşit büyüklükte olan türleri içine alan bir takım. Kızböcekleri.

Sparseness : Aralıklı olma. Kıtlık. Planlama.

Tenuity : Dayanıksızlık. Narinlik. Kuvvetsizlik. Yumuşaklık. Seyrelti. İncelik. Seyreltilmiş durum veya ortam. Nezaket. Kısıtlı olma.

Sparsity : Aralıklı olma. Kıtlık.

Thinness : Süzgünlük. Hafiflik. Zayıflık. Narinlik. Kuvvetsizlik. İncelik. Cılızlık.

Taper : Sivrilmek. Ucunu sivriltmek. Gittikçe incelmek. Sivrilen şey. İncelmek. Uca doğru incelmek. Sivrileşmek. İnce ve uzun mum. Sivriltmek. Azalmak.

 

Rarities : Nadir şey. Enderlik. Az bulunma. Bulunmazlık. Nedret. Nadide şey. Azlık.

Dragonfly : Helikopter böceği. Kız böceği. Yusufcuk böceği. Kızböcekleri takımının, sulak yerlerde yaşayan, iri başlı, ince uzun karınlı, etçil ve çok yırtıcı örnek türü; yusufçuk, iğnecik. Kızböceği. Yusufçuk. Büyük kızböceği.

Unwontedness synonyms : infrequency, sparsities, infrequence, rareness, seldomness, peculiarity, muzzily, scarcities, scarcity, rarity, exceptionality, scarceness.

Unwontedness zıt anlamlı kelimeler, Unwontedness kelime anlamı

Pointedness : İğneli olma. Dokunaklılık. Etkililik. Sivrilik. Anlamlı olma. Keskinlik.