Plectrum türkçesi Plectrum nedir

Plectrum ingilizcede ne demek, Plectrum nerede nasıl kullanılır?

Plectrums : Plektrum. Tezene. Çalgıç. Pena. Mızrap.

Plectra : Pena. Mızrap.

Plectonemic : Biraz basit ve düzenli bir biçimde dizilerin bir biri etrafında net bir dönüşüyle ortaya çıkan moleküler polimerlerdeki yapı. Plektonemik.

Apoplectic : Felce ait, felce meyilli. Sinirli. Felç. Kolay kızdırılan. Felce ait. Nüzullü. İnmeli. Felçli. Felce meyilli.

Apoplectic die : Beyin kanaması nedeniyle biçimlenen ölüm. Apoplektik ölüm.

Complect : Birbirine geçirmek. Birlikte dokumak.

Apoplectical : Felçli. Sinirli. Felç. İnmeli. Felç ile ilgili.

Complected : Birlikte dokunmuş. Birbirine geçirilmiş.

Apoplectically : Felçli olarak. Apopleksi hastası olan kimse gibi (ani fiziksel nöbet, inme). Sinirli bir şekilde. Kızgın bir şekilde.

Cataplectic attack : Kataplektik nöbet.

İngilizce Plectrum Türkçe anlamı, Plectrum eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Plectrum ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Pick : Kazma. Hasat. Burun karıştırma. Seçenek. Toplanan ürün miktarı. Yankesicilik yapmak. Gelişmek. Kürdan. Seçip almak. Sıyırmak.

Quills : Tüy. Telek. Kamış flüt. Makaraya sarmak. Tarçın kabuğu. Kirpi oku. Fitilli dikmek. Diken (hayvan). Tüy kalem. Kuyruk teleği.

 

Flat pick : Külünk. Bir girat veya diğer benzer bir enstrümanın tellerini tıngırdatmak (çalmak) için kullanılan metal veya plastik düz üçgen parça.

Quill : Telek. Kuyruk teleği. Tüy. Bobin. Makara. Kirpi oku. Makaraya sarmak. Diken (hayvan). Kuşlar tüy dökümüne girdiğinde ve vücutları kısmen pin tüylerle kaplandığında kullanılan, tüy folikülleri tarafından oluşturulmuş tüy. İri kuş tüyü.

Device : Arma. İşaret. Cihaz. Bilgisayar, ekonomi alanlarında kullanılır. Bilgi üretmek üzere seçilen yordamların öngördüğü işlemleri yerine getirmeye yarayan kullanak ya da olanak. Aygıt. Nişan. Eğilim. Donanım. Araç.

Plectrum synonyms : guitar pick, plectron, plectrums, plectra.

Plectrum ingilizce tanımı, definition of Plectrum

Plectrum kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A small instrument of ivory, wood, metal, or quill, used in playing upon the lyre and other stringed instruments.