Plectrums türkçesi Plectrums nedir

Plectrums ingilizcede ne demek, Plectrums nerede nasıl kullanılır?

Plectrum : Çalgıç. Tezene. Plektrum. Pena. Mızrap.

Plectra : Pena. Mızrap.

Plectonemic : Biraz basit ve düzenli bir biçimde dizilerin bir biri etrafında net bir dönüşüyle ortaya çıkan moleküler polimerlerdeki yapı. Plektonemik.

Apoplectic : Felce ait, felce meyilli. Felce meyilli. Sinirli. Felçle ilgili. Kolay kızdırılan. Felce ait. İnmeli. Felçli. Apoplektik.

Apoplectic die : Apoplektik ölüm. Beyin kanaması nedeniyle biçimlenen ölüm.

Apoplectic stroke : Beyne giden kan akımının kesilmesinin neden olduğu vücudun bir tarafını etkileyen ani güçsüzlük nöbeti. Apoplektik inme.

Cataplectic attack : Kataplektik nöbet.

Apoplectically : Felçli olarak. Apopleksi hastası olan kimse gibi (ani fiziksel nöbet, inme). Sinirli bir şekilde. Kızgın bir şekilde.

Complected : Birbirine geçirilmiş. Birlikte dokunmuş.

Apoplectiform : Kanamaya benzeyen. Apoplektiform.

İngilizce Plectrums Türkçe anlamı, Plectrums eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Plectrums ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Adam and eve : Tanrı tarafından yaratılan ilk erkek ve kadın (incil). Adem ve havva. (cockney) inanmak.

 

Device : Alet. Arma. Makine. İstence. Araç. Oyun. Aygıt. İstek. Yol. Plan.

Pick : Yolmak. Seçip almak. Gitar penası. Aşırmak. Yankesicilik yapmak. Kürdan. Tellere vurarak titreştirmek yoluyla gitarı çalmaya yarayan; kemik, plastik ve boynuz benzeri malzemelerden yapılan küçük gereç. Seçmek. Hasat.

Quill : Kamış flüt. Sert kuştüyü. Kuşlar tüy dökümüne girdiğinde ve vücutları kısmen pin tüylerle kaplandığında kullanılan, tüy folikülleri tarafından oluşturulmuş tüy. Makara. Makaraya sarmak. Telek. Fitilli dikmek. Tarçın kabuğu.

Quills : Kamış flüt. Tüy. Kuş kanadının büyük tüyü. Bobin. Makara. Kirpi oku. Fitilli dikmek. Sert kuştüyü. Diken (hayvan).

Flat pick : Külünk. Bir girat veya diğer benzer bir enstrümanın tellerini tıngırdatmak (çalmak) için kullanılan metal veya plastik düz üçgen parça.

Plectrums synonyms : puttyroot, monocot genus, plectron, guitar pick, aplectrum hyemale, family orchidaceae, liliopsid genus, orchidaceae, genus aplectrum, orchid family, plectra, plectrum.