Schmoozing türkçesi Schmoozing nedir

  • Boş ve anlamsız konuşma.
  • Dedikodu yapmak (ibranice).
  • Boş konuşmalar yapmak.
  • Gevezelik etmek.
  • Havadan sudan konuşmak.
  • Çene çalmak.

Schmoozing ingilizcede ne demek, Schmoozing nerede nasıl kullanılır?

Schmooze : Geyik muhabbeti. Boş ve anlamsız sohbet. Dedikodu (ibranice). Dedikodu. Havadan sudan konuşma. Gevezelik.

Schmoozed : Dedikodu yapmak (ibranice). Boş konuşmalar yapmak. Havadan sudan konuşmak. Çene çalmak. Gevezelik etmek.

Schmoozes : Havadan sudan konuşmak. Dedikodu yapmak (ibranice). Gevezelik etmek. Boş konuşmalar yapmak. Çene çalmak.

Schmoos : Dedikodu. Boş ve anlamsız sohbet.

İngilizce Schmoozing Türkçe anlamı, Schmoozing eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Schmoozing ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Chatters : Konuşup durmak. Dişleri birbirine vurmak. Çenesi durmamak. Gıcırdamak. Gıcırdatmak. Aptalca ve çok konuşmak. Laklak etmek (argo terim). Gevezelik yapmak.

Teaching : Telkin. İlke. Belli bir amaca göre gereken şeyleri öğretme işi. bir eğitim kurumunda bir küme öğrenciye belli dal ya da konularda bilgi verme. öğrenmeyi kolaylaştıracak etkinlikleri düzenleme, gereçleri sağlama ve kılavuzluk etme eylemi. Talim. Tedris. Öğretmenlik. Öğretim. Öğretme. Öğreti. Ders.

 

Blabbing : Ağzından kaçırmak. Sır vermek. Boşboğazlılık. Çenesi düşük. İspiyonlamak. Boşboğazlık etmek. Açığa vurmak. Geveze. Boşboğaz.

Chatted : Sohbet etmek. Laklak etmek. Lafa tutmak. Hasbıhal etmek. Sohbet. Muhabbet. Laflamak. Chat yapmak.

Blabbering : Kafa ütülemek. İspiyon. Çok aptalca konuşmak. Boşboğaz kimse. Ağzında laf tutamamak. Muhbir.

Babble : Ağzından kaçırmak. Saçmasapan mırıldanmak. Sır söylemek. Çocukça konuşma. Gürültü. Aptalca konuşma. Çağlamak (su). Ağulamak. Cırlamak.

Cackles : Kıkır kıkır gülmek. Çenesi düşmek. Gıdıklamak. Gürültülü bir şekilde konuşmak. Çenesi durmamak. Kıkırdamak. Laflamak. (tavuk) gıdaklamak. Gıdaklamak.

School : Okul binası. Okul. Tiyatroda yeni bir görüş, başka bir duyuş, anlayış ve heyecan getiren ve bunları birtakım kurallara bağlayan çığır. Okula göndermek. Terbiye etmek. Ekol. Sürü halinde yüzmek (balık). Okutmak. Balık sürüsü. Eğitmek.

Chinwag : Çene. Laflamak. Çene çalma. Çene yarışı. Gevezelik.

Schmoozing synonyms : schmoozes, chippered, chatter, chitchats, fan the breezes, shoot the breeze, bloviate, blabbered, schmoozed, chat, chippers, cackle, chippering, shoot the bull, babbled, pedagogy, yak, blabber, blabbers, babbles, blabbed, cackling, chew the rag, chipper, blabs, chitchat, education, blab, cackled, chew the fat, claver, chattered, instruction.