Skimming türkçesi Skimming nedir

Skimming ingilizcede ne demek, Skimming nerede nasıl kullanılır?

Skimming price : Kaymak fiyat. Az esnek isteme sahip farklılaştırılmış yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi durumunda, ürün geliştirme maliyetlerini yansıtacak biçimde belirlenen ve tüketicinin ödemeyi kabul edebileceği kadar yüksek fiyat.

Skimmings : Demir hurdası. Kaymak. Sıvı yüzü tortusu. Sütün kaymağı. Köpük.

Skimmed : Kaymağı alınmış olan (süt veya süt ürünleri hakkında). Alınmış (kaymak vb). Kaymağı alınmış. Alınmış.

Skimmed milk : Az yağlı veya yağsız süt. Kaymak altı. Az yağlı süt. İmansız süt. Yağı alınmış süt. Kaymağı alınmış süt. Yağsız süt. Protein, laktoz ve mineral madde taşıyan, enerji ve yağda eriyen vitaminler bakımından yetersiz kreması çekilerek yağ oranı % 5’ in altına düşürülmüş süt.

Skimmed milk powder : Yağsız süt tozu. Yağı alınmış sütün kurutulmasıyla elde edilen, en çok % 8 su içeren proteince zengin, enerji yoğunluğu azalmış, yağda eriyen vitaminler bakımından yetersiz süt ikame yemi gibi ürünlerde kullanılan süt ürünü, imansız süt tozu. Kaymağı alınmış süt tozu. İmansız süt tozu.

 

Yeasty skimmed milk powder : Mayalı yağsız süt tozu. Laktik asit bakterileriyle mayalanıp kurutulan ve en çok % 8 suyu bulunan yağı alınmış süt kalıntısı.

Skim coat : Perdah sıvası.

Skim off : Kaymağını sıyırmak. Kaymağını çıkarmak. Kaymağını almak. Köpüğünü almak. Almak (bir sıvının yüzeyinden kaymak veya yağ vb'ni). Yağını almak.

Yeasty condensed skimmed milk : Mayalı koyulaştırılmış yağsız süt. Laktik asit bakterileriyle mayalanıp buharlaştırmak suretiyle koyulaştırılan ve en az % 27 toplam katı madde içeren yağı alınmış bir süt kalıntısı.

Condensed skimmed milk : Yağı alınmış sütün buharlaştırılmasıyla elde edilen ve en az % 27 toplam katı madde içeren bir kalıntı. Koyulaştırılmış yağsız süt.

İngilizce Skimming Türkçe anlamı, Skimming eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Skimming ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Theft : Çalma. Hırsızlık. Arakçılık. Aşırma. Sirkat.

Stripping : Sıyırma (kalıp). Sıyırım. Stripping. Kazıma. Bir kumaştan boyanın çıkarılması. Sıyrılma. Soyma. Soyulma. Fizik, madencilik alanlarında kullanılır.

Curding : Pıhtı. Teleme. Kesmik. Kesilmiş süt. Lor.

 

Curdlers : Teleme. Pıhtı. Lor. Kesmik. Kesilmiş süt.

Skimmings : Demir hurdası. Sütün kaymağı. Sıvı yüzü tortusu.

Glissade : Genellikle sıçrama ve atlamalardan önce beşinci duruşla başlar. bir ayak açık olarak kaydırılır ve geriye alınır; sonra öteki ayak kapalı olarak kaydırılır. dirsekler hafifçe bükük, yarı parmak ucu ile hafifçe yükselinir. (dağdan vb) aşağıya kayma. Kayma. Adım kaydırma. Dansta yana kayma.

Clinkers : Kiremit tuğlası. Kıç tüylerine veya hayvan tüyüne yapışmış dışkı parçası. Donmuş lav kütlesi. Klinker. Tuğla.

Slag : Fahişe. Dışkı. Mal. Curuf şekline dönüştürmek. Basit kadın. Kömür kırıntısı. Curuf. Mucur olmak. Yollu.

Cremes : Krem likör. Krem. Likör.

Froth : Boş laf. Köpüklenmek. Köpürtmek. Köpükçük kümesi. Köpürmek. Köpük çıkarmak. Köpükçükler. Saçmalık. Köpürme.

Skimming synonyms : creep, larceny, glide, scrum, scums, glides, clinker, graze, sullage, scraping, lathers, thieving, cinders, scoriae, skiving, smash, flow away, lather, glided, clotted cream, curd, cinder, thievery, froths, remotion, mousse, abrasion, aerogels, bubble, aerogel, grazes, dross, change into.

Skimming ingilizce tanımı, definition of Skimming

Skimming kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : The act of one who skims.