Unbind türkçesi Unbind nedir

Unbind ingilizcede ne demek, Unbind nerede nasıl kullanılır?

Unbinding : Çözmek. Serbest bırakmak. Salmak. Açmak.

Unbinding spell : Çözme büyüsü. Büyüsel yolla bağlandığına inanılan kimseyi kilitli, kapalı nesneleri açma ve örgüleri, düğümleri çözme gibi bağlama işleminin tersini yaparak kurtarmayı amaçlayan büyü türü.

Unbinds : Bağlantı çözmek. Açmak. Serbest bırakmak. Salmak. Çözmek. Ciltten çıkar. Gevşetmek. Bağını çözmek. Bağı çözmek.

Binder document unbinder : Cilt belgesi ciltten çıkarıcı.

Microsoft office binder document unbinder : Microsoft office cilt belgesi ciltten çıkarıcı.

Unbiased estimation : Yansız tahmin.

Unbiased sample : Yansız örneklem. Yansız örnek.

Unbiassed critical region : Tarafsız kritik bölge.

Unbiased : Taraf tutmayan. Önyargısız. Ön yargısız. Yansız. Tarafsız. Bitaraf. Garazsız.

Unbiased critical region : Yansız kritik bölge. Yansız dönüşül bölge.

İngilizce Unbind Türkçe anlamı, Unbind eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Unbind ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Broached : İleri sürmek. Delmek.

Extricate : Ayırmak. Çıkarmak. Açığa çıkarmak. Zor bir durumdan çıkarmak. Kurtarmak. Zor durumdan çıkarmak. Ayrıştırmak.

Access control : Sistemler veya dosyalara sınırlanmış erişim. Giriş kontrolü. Erişim denetimi. Erişim kontrolü. Erişim denetim.

Access control entry : Erişim denetleme girişi. Erişim denetim girdisi.

Deciphering : Deşifre etmek. Sökme. Yorumlamak. Şifreyi çözmek. Şifre çözme. Deşifrasyon.

Release : Vazgeçme. Tahliye. Yayım. Deklanşör. Sürmek. Azat. Muafiyet. Yürürlükteki bir görevin kullanmak üzere tuttuğu bir çevre biriminin ya da bir bellek alanının, izlencedeki bir komut, işletmen'in karışması ya da işletim dizgesince uygulanan herhangi bir komut nedeniyle görevle ilişkisini kesmek, bunları herhangi bir başka görev için kullanıma açık duruma getirmek. Yapımcılar ile oynatımcılar arasında aracılık yapan, oynatımcılara kiralamak üzere bir filmin dağıtım hakkını belirli bir süre için yapımcıdan satın alarak çalışan sinema işleyimi kolu. filmin yapımcıdan alınarak oynatımcıya kiralanması işi. Yay.

Bring up the subject : Konuyu açmak.

Assoil : Beraat ettirmek. Affetmek. Eritmek. Bir şeyi telafi etmek.

Break open : Zorla açmak. Kırmak.

Deciphered : Deşifre etmek. Şifreyi çözmek. Yorumlamak. Deşifre.

Unbind synonyms : emits, accent bar, disengages, decipher, unlink, disenthralls, extricated, deblock, decoded, releasing, bring up in conversation, compounding, deallocate, let out, enervated, broach, bare, disentangles, unlaced, disentangle, bloom, acumination, released, absolute loader, eased, break, unlacing, cut adrift, dismiss, cave, acuminate, conclude, dismisses.

 

Unbind zıt anlamlı kelimeler, Unbind kelime anlamı

Bind : Yasal olarak bağlamak. Bağlamak. Tutmak. Sargılamak. Yapıştırmak. Yapışmak. Biraraya getirmek. Yasa gücü ile zorunlu kılmak. Yarayı sarmak. Fazla sıkmak.

Attach : Ekleme yapmak. Yapıştırmak. İlişkin kılmak. Bağlanmak. Yamamak. Yüklenmek. Tutturmak. Eklemek. Bağlamak. Bitiştirmek.

Unbind ingilizce tanımı, definition of Unbind

Unbind kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : To unbind a load. To unbind a prisoner`s arms. To unfasten. To unite. To remove a band from. To loose. As, unbind your fillets. To set free from shackles or fastenings.