Be alienated türkçesi Be alienated nedir

Be alienated ingilizcede ne demek, Be alienated nerede nasıl kullanılır?

Be : Alaşımların hazırlanmasında kullanılan hafif bir metalik kimyasal element. Var olmak. -dır. Anlamına gelmek. -dir. Berylliumb (berilyum). Olmak. -di. Durmak. Kalmak.

Be a bad judge of : Anlamamak.

Be a bad sailor : Deniz tutmak.

Be a bad whip : Kötü araba kullanmak.

Be a ball of fortune : Şans topu olmak. Bir durumun kurbanı olmak. Değişikliğe maruz kalmak.

Be a bit on : Çakırkeyif olmak.

İngilizce Be alienated Türkçe anlamı, Be alienated eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Be alienated ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Digressing : Konu dışına çıkmak. Sapmak. Dışına çıkmak. Konudan uzaklaşmak. Konudan ayrılmak. Parantez açmak. Konuyu dağıtmak.

Get back : Dönmek. İade etmek. Başladığı yere dönmek. Çıkış noktasına geri dönmek. Geri getirmek. Geri almak. Geri gelmek. (birini veya bir şeyi) yerine döndürmek. Geri vermek.

Become estranged : Soğumak.

Alienate : Devretmek. Temlik etmek. Yabancılaştırmak. Soğutmak. Aralarını açmak. Devir ve ferağ etmek. Uzaklaştırmak. Ferağ ve temlik etmek.

Diverge : Birbirinden ayrılmak. Açılmak. Ayırmak. Uyuşmamak. Ayrılmak. Sapmak. Birbirinden uzaklaşmak. Farklı olmak. Dallanmak.

 

Fall away : Eğimli olmak. İnmek. Açık düşmek. Zayıflamak. Çekilmek. Fenalaşmak. Eksilmek. Geri çekilmek. Azalmak.

Digressed : Parantez açmak. Konudan uzaklaşmak. Konuyu dağıtmak. Konudan ayrılmak. Sapmak. Dışına çıkmak. Konu dışına çıkmak.

Alienates : Devir ve ferağ etmek. Yabancılaştırmak. Uzaklaştırmak. Soğutmak. Aralarını açmak. Temlik etmek. Ferağ ve temlik etmek. Devretmek.

Diverges : Açılmak. Birbirinden uzaklaşmak. Ayrılmak. Farklı olmak. Dallanmak. Ayırmak. Uyuşmamak. Sapmak. Birbirinden ayrılmak.

Drift apart : Uzak düşmüş. Sürüklenmek. Tedricen ayrı düşmek. Irak düşmüş. Bağları kopmak. Uzak düşmek. Bağı kopmak. Birbirlerinden ayrı düşmek. Uzaklaşmış. Teması kesilmiş.

Be alienated synonyms : digress, become distant, departs, diverged, depart, draw away, digresses, go away.