Candour türkçesi Candour nedir

Candour ingilizcede ne demek, Candour nerede nasıl kullanılır?

Candours : Açık sözlülük. Samimilik. Dürüstlük. Açık yüreklilik. Açıkyüreklilik. Toksözlülük. Açık kalplilik. Asıl fikrini söyleme. İyi kalplilik. Doğruluk.

Candor : Açıkyüreklilik. Samimiyet. İyi kalplilik. İçtenlik. Asıl fikrini söyleme. Açık sözlülük. Saflık. Doğruluk. Tarafsızlık. Toksözlülük.

Candors : Tarafsızlık. Samimiyet. İyi kalplilik. Toksözlülük. Asıl fikrini söyleme. İçtenlik. Açıklık. Saflık. Açık sözlülük. Açıkyüreklilik.

With candor : Açık yüreklilikle. Dürüstçe. Samimiyetle.

Cand : (madencilik) kalsiyum florür minerali (kornvel madencilerinin kullanımı). Bilgisayar destekli taslak ve dizayn üretimi.

Candela per square metre : Kandela bölü metrekare. Cıe'nin benimsediği ışıklılık birimi. öteki birimler: metre sisteminde: nit (nt), ştilb (sb), apoştilb (asb), lambert. ingiliz ölçü sisteminde: futlambert.

Candelilla wax : Kandelilla. Kandelilla balmumu.

Candescent : Isıl parlak. Parlak. Akkor haline gelme. Göz kamaştırıcı. Akkor gibi kıpkırmızı parlayan.

 

Candelabra : Bir oyunda gerekli olan havayı sağlamakta kullanılan, sahne için yapılmış özel mumluk. Şamdan. Kollu mumluk. Kollu büyük şamdan.

Candelas : Kandela. Kandela (kimyasal simgesi cd). (optik) kandela. Candela. Işık şiddeti ölçü birimi.

İngilizce Candour Türkçe anlamı, Candour eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Candour ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Noble spirit : Düşünceli olma niteliği. Yüce ruh. İncelik.

Benignancies : Harikuladelik. Şefkatlilik. Benignansi. Mükemmellik. Benignite.

Artlessness : Hünersizlik. Sanatsal yetenek veya zevk eksikliği. Sanatsızlık. Açık sözlü. Hilesizlik. Saflık. Beceriksizlik. Kabalık. Doğallık.

Equity : Hakkaniyet. Öz kaynak. Özkaynak. Hak. Aktörler birliği (ingiliz ingilizcesi). Eşitlik. Net değer. Eşitlikçilik.

Freedom : Fahri üyelik. Onursal üyelik. Seçme hakkı. Erkinlik. Bağımsızlık. İnsanların doğa ve toplumun nesnel yasalarını bilinçli olarak kullanabilmeleri, böylece toplumsal gelişmeyi amaçlı olarak gerçekleştirebilmeleri, toplumun da, bireyin de gelişimi için zorunlu olan bütün özdeksel ve tinsel ön koşulları yaratabilmeleri durumu. genel olarak ya da belirli bir konuda kısıtlamalardan bağımsız olma. Muafiyet. Laubalilik.

Candor : Saflık. Açıklık.

Devoutness : Dindarlık. Ciddilik. Sofuluk. Diyanet. İstek. Ciddiyet. Azim.

Roundness : Kesinlik. Dairesellik. Toparlaklık. Yumruluk. Yuvarlaklık. Açıklık. Değirmilik.

Detachments : Ayırma. Önyargısız olma. Kıta.

Fealty : Bağlılık yemini. Bağlılık. Sadakat.

Candour synonyms : nonpartisanship, forthrightness, authenticity, amicability, fairness, outspokenness, candidnesses, candors, coziness, equilibria, plainness, bluntness, warmheartedness, cordiality, plainspokenness, openness, accuracies, bluffness, guilelessness, familiarity, evenness, impartiality, cordialness, fealties, familiarities, sincerity, bona fides, conversance, genuineness, erectness, disinterestedness, frankness, accuracy.

 

Candour zıt anlamlı kelimeler, Candour kelime anlamı

Disingenuousness : İki yüzlülük. Samimiyetsizlik.

Dishonesty : Sahtekarlık. Yalancılık. İrtikap. Dürüst olmama. Şerefsizlik. Namussuzluk.

Unfairness : Haksızlık. Adaletsizlik. İnsafsızlık.

Candour antonyms : partiality.