Chills türkçesi Chills nedir

Chills ile ilgili cümleler

English: The warmth after the chills intoxicated us.
Turkish: Titremelerden sonraki sıcaklık bizi mest etti.

English: He gives me chills.
Turkish: O beni ürpertiyor.

Chills ingilizcede ne demek, Chills nerede nasıl kullanılır?

Give the chills : Soğukluk getirmek.

I have the chills : Soğuk algınlığım var.

Chill of fear : Korkudan titreme.

Chill out : Moralinizi bozmayın. Sakin kalmak. Rahatlamak. Sakin ol. Temposu düşük bir elektronik müzik türü. Sakinleşmek.

Cast a chill upon : Soğuk duş etkisi yapmak. Soğukluk getirmek.

Take the chill of : Donmasını geçirmek. Ilıtmak.

Chilled cast iron : Yüzeyi sertleşmiş kırdöküm. Yüzeyi soğutulmuş dökme demir. Çil dökme demir. Soğutuk dökme demir.

Take a chill pill : Sakin ol.

Chilled cast : Soğutulmuş dökme demir.

Wind chill factor : Görünürdeki sıcaklıkla ilgili olarak bir gösterge sağlamak için rüzgarın sıcaklık üzerindeki etkisini hesaba katan endeks. Rüzgarın soğutma etkisi.

İngilizce Chills Türkçe anlamı, Chills eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Chills ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Nestling : Kuşcağız. Kuş yavrusu.

Changeling : Perilerin değiştirdiği çocuk. Bebekken başkası ile değişmiş çocuk. Aptal kimse. Gizlice değiştirilen bebek.

 

Jiggles : Hafifçe sallanmak. Sallamak. Hafif ve çabuk sallamak. Irgalanmak. Salınmak. Hafif sallantı. Dingildemek.

Orphan : Orfon. Öksüz. Artık. Artık satır. İzole olmuş lokasyonlarda bulunan, izole olmuş bir gen kümesinin üyesi olan gen. Kimsesiz. Yetim bırakmak. Kimsesiz bırakmak. Yetrim.

Tyke : Yaramaz çocuk. Yorkshire'lı kimse. Sokak köpeği. Kaba herif. Yorkshirelı kimse. Fırlama veya yaramaz tip. İt herif.

Scamp : Baştan savma yapmak. Hızla koşmak. Yaramaz. Yüzüne gözüne bulaştırmak. Seğirtmek. Yarım yamalak yapmak. Kaçmak. Kısmak. İdareli kullanmak. Sakınarak kullanmak.

Picaninny : Zenci çocuğu.

Agues : Bataklık humması. Sıtma ateşi. Sıtma nöbeti. Sıtma. Malarya.

Silly : Salakça. Boş kafa. Aptal. Zevzek. Saçma. Dümbelek. Bön. Ahmakça. Saçma sapan. Ahmak.

Youngster : Çocuk. Yavru. Subyan. Delikanlı. Genç adam. Genç.

Chills synonyms : poster child, female offspring, family unit, juvenile person, army brat, street child, male offspring, piccaninny, child's body, infant prodigy, progeny, tiddler, minor, baby, pickaninny, child prodigy, buster, flicker, shaver, imp, jiggle, small fry, kindergartner, yearling, peanut, kid, ague, rapscallion, wonder child, urchin, clonicity, infant, offspring.

 

Chills zıt anlamlı kelimeler, Chills kelime anlamı

Adult : Biyoloji, eğitim, veterinerlik alanlarında kullanılır. Bedensel, ruhsal ve duygusal bakımdan olgunluğa erişmiş olan kimse. yasaların belirttiği belli bir yaşı aşmış olup toplumsal sorumluluklarını bilme durumunda olan genç insan. Büyümüş. Oluşmuş, gelişimini tamamlamış. bir böceğin olgun, seksüel olarak etkin, genellikle kanatlı son gelişim evresi. Ergin. Er kişi. Normal olarak seyahat hizmetlerine tam ücret ödemesi gereken kişi. Reşit. Yetişkin kişi. Yetişkin.

Parent : Ana baba. Anne veya baba. Veli. Ana ya da baba. Ortak olarak bir yavruyu oluşturan anne ve baba. Soy. Esas. Üst. Okula giden bir çocuğun her türlü davranış ve tutumundan sorumlu olup onunla ilgili işleri izleyen kimse. Kaynak.

Chills antonyms : male offspring, female offspring.