Corncobs türkçesi Corncobs nedir

Corncobs ingilizcede ne demek, Corncobs nerede nasıl kullanılır?

Corncob husk : Koçan kılıfı. Mısır koçanı ve koçandaki taneleri dıştan örten kılıf biçimindeki yapraklar.

Corncob pipe : Mısır koçanından pipo. Mısır koçanı pipo.

Ground husky corncob : Öğütülmüş kılıflı mısır koçanı. Kılıflı mısır koçanının tamamının öğütülmüşü veya kırılmış biçimi.

Corncob : Mısır bitkisinin kılıfsız taneli koçanı. Taneli koçan. Sömek. Tanesiz koçan. Koçan. Somak. Mısır koçanı pipo. Mısır koçanı. Mısır koçanından pipo.

Corncockle : Karamuk.

Corncrib : Mısır ambarı. Kabukları çıkarılmamış mısır depolama yapısı. Mısır kurutma veya depolama ambarı. Mısır depolama ambarı.

Corn borer : Mısırbiti. Mısır biti. Mısır tanelerini kemirerek oyuk oyuk eden, uzun hortumlu, küçük, kınkanatlı böcek. Delici mısır kurdu.

Corn bread : Mısır ekmeği. Mısır ununda yapılan fırında pişirilmiş yiyecek.

Corncrake : Tahıl tarlalarında bulunan sıkça rastlanan avrasya kuşu (zooloji). Bıldırcınkılavuzu. Bıldırcın kılavuzu.

Corn belt : Ortabatı abd'de (ıllinois, ındiana ve ıowa'yı kapsar) mısır ve mısırla beslenen canlı hayvan yetiştirmek için uygun bir bölge. Mısır yetiştiren bölge. Mısır yetiştirilen bölge.

 

İngilizce Corncobs Türkçe anlamı, Corncobs eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Corncobs ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Horny : Azmış. Boynuz gibi. Azgın. Abaza. Sert ve kaba. Boynuzdan yapılmış. Nasır tutmuş. Sert. Abazan. Nasırlı.

Spadix : Çiçeklenme. Çomak. Ana ekseni etli ve kalın olan, genellikle bir spata tarafından sarılmış basit rasemöz çiçek durumu. spadiks.

Hornlike : Boynuza benzeyen. Boynuz gibi. Boynuz benzeri.

Stub : (sigara) söndürmek. Vurmak. Taşa çarpmak. Ayağını bir yere çarpmak. Dip koçanı. Kökünden sökmek (ağaç). Çarparak incitmek (ayak parmağını). Kütük. Sigara izmariti.

Stubbing : Bastırıp söndürmek (sigara). Çarparak incitmek (ayak parmağını). Vurmak. Taşa çarpmak. Bilet parçası (tiyatro veya sinema vb'ne girdikten sonra müşterinin elinde kalan). Ayak parmağını çarparak incitmek. (sigara) söndürmek. Ayağını bir yere çarpmak. Köklerden temizlemek.

Cobs : Kısa bacaklı binek atı. İri fındık. Kerpiç. Topak. Küçük yuvarlak ekmek.

Corn cob : Mısır başağı göbeği. Mısır taneleri ve koçan kılıfları ayrıldıktan sonra geriye kalan kısım.

Corn : Buğday. Tahıl tanesi. Hububat. Tuzlamak. Yerel basınç uygulanan bölgelerde hiperkeratozis ve epidermis kalınlaşmasıyla belirgin iyi sınırlı, kabarık ve gri renkte deri kalınlaşması ve sertleşmesi, kallus, tilom. kemik çıkıntılarının bulunduğu diz, dirsek ve göğüs kemiği gibi bölgelerde daha çok görülür. Yulaf (irlan., ıskoç.). Nasır. Tahıl. Et tuzlamak. Buğday (ing.).

 

Cob : Topak. Küçük yuvarlak ekmek. Kerpiç. Midilli. İri fındık. Taneleri alınmış, selüloz bakımından zengin, öğütülerek geviş getiren hayvanlara dolgu maddesi olarak yedirilebilen mısır koçanının bir parçası, somak, sömek. Erkek kuğu. Kömür gibi.

Corncobs synonyms : zea mays, corncob pipe, core, counterfoil, coupon, coupons, maize, corncob, counterfoils, hard, indian corn.

Corncobs zıt anlamlı kelimeler, Corncobs kelime anlamı

Soft : Deli. Uysal. Az zararlı. Yumuşak başlı. Alkolsüz. Pes. Kafasız. Sevgi dolu. Yumuşak. Pest.