Kickshaws türkçesi Kickshaws nedir

Kickshaws ingilizcede ne demek, Kickshaws nerede nasıl kullanılır?

Kickshaw : Abur cubur. Değersiz şey. Çerez. Ufak tefek süs. Küçük biblo.

For kicks : Şaka olsun diye. Öylesine. İş olsun diye. Biraz heyecan veğlence elde etme uğruna. Biraz tatmin elde etmek için. Heyecan olsun diye. Eğlence olsun diye.

Kicks : Tatmin (argo terim). Keyif. Ayakkabı. Zevk.

Kickstand : Bisikletin veya motosikletin ayakta durmasını destek. Bisiklet çatalı. Bisiklet veya motosiklet çatalı. Bisikleti veya motosikleti destekleyen metal çubuk. Bisiklet omurgası. Destek çubuğu. Dayanak.

Kickstands : Bisiklet omurgası. Dayanak. Bisikleti veya motosikleti destekleyen metal çubuk. Destek çubuğu. Bisiklet veya motosiklet çatalı. Bisikletin veya motosikletin ayakta durmasını destek. Bisiklet çatalı.

Dropkicks : İğrenç kimse. Düşürme vuruş. Tiksindirici kimse (argo terim). Sektirerek vurma. Aşağılık kimse. Top yere düşürülerek tam sekeceği sırada yapılan vuruş (amerikan futbolu).

Kickstarting : Motive eden insan. Motosiklet marşı. Teşvik eden insan. Ayakla basılan marş.

Sidekicks : Arkadaş. Kader arkadaşı. Ortak. Yardımcı.

Kickstarts : Teşvik eden insan. Motive eden insan. Motosiklet marşı. Ayakla basılan marş.

 

Kickstart : Motosiklet marşı. Teşvik eden insan. Motive eden insan. Ayakla basılan marş.

İngilizce Kickshaws Türkçe anlamı, Kickshaws eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Kickshaws ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Nectar : Tatlı ve güzel içecek. Bal özü. Tanrıların içkisi. Şurup. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Nektar. Abıhayat. Balozu. Çiçekli bitkilerde ve bazı yapraklarda bulunan, böcekleri, kuşları çeken ve tozlaşmaya yardımcı olan, tatlı, bitki öz suyu. Bitki özü.

Ambrosia : Güzel kokulu. Ölümsüzlük yemeği. Tadı ve kokusu güzel şey. Leziz şey. Tanrı yemeği. Tanrı yemeği (mitoloji terimi). Çok leziz yiyecek. Çok lezzetli yemek. Leziz. Ölümsüzlük yemeği (mitoloji terimi).

Sustenance : Yardım. Besin. Ayakta tutma. Güç verme. Besleme. Rızk. Süreklilik. Gıda. Destek. Yiyecekler.

Snack food : Hafif yemek. Atıştırmalık gıda.

Cart : Sebzeci arabası. At arabası ile taşımak. El arabası. Çekçek. Yük arabası. Araba. Atlı yük arabası. Taşımak. Araba ile taşımak.

Ricksha : Bkz.rickshaw. Çekçek.

Nutrition : Beslenme. Besin maddesinin canlı tarafından yutulması, sindirilmesi, damarlarla kullanılacakları yerlere taşınması ve sonunda organizma tarafından kullanılacak hale getirilmesi. alimentasyon, nütrisyon. Gıda. Besin. Canlıların gelişmeleri ve yaşamlarını sürdürebilmeleri için gerekli olan besin maddelerini dışardan sağlamaları ve kullanmaları faaliyeti. Nütrisyon. Yiyecek. Besleme. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Besi.

 

Treat : Otalamak. Ziyafet. İşlemek. Zevk veren şey. Ele almak. Kullanılır duruma getirmek. Tedavi etmek. İşlemek (konuyu). Yeniden düzenlemek. Ismarlama.

Bone marrow : Uzun kemiklerin ortalarında, kısa kemiklerin aralarında bulunan boşlukları dolduran, içindeki yağ oranına göre sarı ve kırmızı ilik olarak iki tipi bulunan, süngerimsi görünüşte bir bağ dokusu tipi. Kemik iliği. Kemikiliği. İlik. Kemiklerin orta kısmında bulunan ve kan hücreleri üreten yumuşak doku.

Gelatin : Kemik suyu peltesi. Jelatin. Hayvanların kemik, kıkırdak vb. dokularından veya bitkisel yosunlardan elde edilen saydam, renksiz, kokusuz bir madde. jelleştirici, kıvam artırıcı gıda katkı maddesi. ambalaj için kullanılan ince, parlak madde. Açık sarı, suda çözünebilen ve hayvanlardan elde edilen pelte kıvamında, suda kaynatıldığı zaman çözünen, oda sıcaklığında katı duruma geçen bir protein. Jelatinli patlayıcı. Tutkal.

Kickshaws synonyms : victuals, choice morsel, alimentation, appetiser, this and that, tidbit, sweet, aliment, appetizers, nutriment, junk food, confection, knick knacks, appetizer, munchy, knick knack, kickshaw, savory, delicacy, dainty, snack, goody, horsdoeuvre, jelly, beer nuts, titbit, nuts, marrow, snacked, nourishment, jinrikisha, nick nack, savoury.

Kickshaws ingilizce tanımı, definition of Kickshaws

Kickshaws kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Any trifling, trumpery thing. Something fantastical. A toy.