Lease back türkçesi Lease back nedir

  • Geri kiralama.

Lease back ile ilgili cümleler

English: Please back me up!
Turkish: Lütfen beni destekleyin!

Lease back ingilizcede ne demek, Lease back nerede nasıl kullanılır?

Lease : Kiralama geliri. Kira. Bir taşınmazın iyesi ile tutmanı arasında, ödenecek tutmalığı, taşınmazın kullanılış biçimini ve herbirinin karşılıklı yükümlülük ve sorumluluklarını belirlemek üzere yapılan anlaşma, bağıt. Kiralamak. Uzun vadeli finansal kiralama. Bir çeşit kira bağıtına dayanan ve kiracıyı kendisine bırakılan nesnelerin verim ve gelirini toplamak ve kiralananı gereği gibi işleterek gelir yeteneği ve gücünü azaltmamakla yükümlü kılan gelir. Kiraya vermek. Kontratla kiralamak. Tutmanlık.

Back : Bir takımda savunma katını oluşturan ve kalecinin önünde yer alan oyunculardan her biri. Arkaya. Sırt. Geri. Kasalı çalgılarda kasanın arka tarafında kalan ve genellikle birbirine yapıştırılmış iki simetrik parçadan oluşan ağaç tabakası. Arkalık. Önce. Savunucu. Arka çıkmak. Art.

Sale and lease back : Satma ve geri kiralama. Sat ve geri kirala. Mevcut bir varlığın bir finansal kuruma satılarak sonradan kiralanması.

Lease agreement : Kira sözleşmesi.

Lease expires : Kira bitişi.

Lease for construction : Yapı yaptıracak olan bir kimse ile yapının yapılmasını üstlenen üstenci arasında yapılan ve yapının taşıyacağı özelliklerle yapım süresini, ödenecek parayı ve öteki ayrıntıları gösteren sözleşme. Yapım sözleşmesi.