Libation türkçesi Libation nedir

  • İçki içme.
  • İşret.
  • Tanrıların şerefine şarabın toprağa dökülmesi.
  • Toprağa dökülen şarap.

Libation ingilizcede ne demek, Libation nerede nasıl kullanılır?

Libationary : Tanrıların şerefine dökülen şarapla ilgili. Dökülen içkiye ait veya ilgili olan (tanrı şerefine, vs. için yapılan bağış gibi).

Libations : İşret. İçki içme. Toprağa dökülen şarap. Tanrıların şerefine şarabın toprağa dökülmesi.

Celibatarian : Bekarlık sultanlıktır diyen kimse.

Celibate : Cinsel ilişkiden kaçınan. Dinsel inançlardan ötürü bekar. Dini nedenlerle evlenmeyen. Bekar kimse. Subay. Evlenmeyen ve cinsel ilişkide bulunmayan (kimse) (genellikle dini nedenlerden dolayı). Bekar. Bakir (erkek). Dini nedenlerle evlenmeyen kimse.

Celibates : Dini nedenlerle evlenmeyen kimse. Dini nedenlerle evlenmeyen. Evlenmeyen ve cinsel ilişkide bulunmayan (kimse) (genellikle dini nedenlerden dolayı). Bekar kimse. Dinsel inançlardan ötürü bekar. Cinsel ilişkiden kaçınan. Bakir (erkek). Bekar.

Enterotoxigenic colibacillosis : Bağırsaklarda çoğalarak enterotoksin oluşturan escherchia coli türlerinin neden olduğu enfeksiyon. buzağı, kuzu ve domuz yavrularıyla insanlarda ishalin en önemli nedenlerinden birisidir. Enterotoksijenik kolibasillozis.

Millibars : Binde bir bar. Milibar.

 

Celibacy : Bekarlık. Dinsel nedenle evlenme. Dini nedenlerle cinsel ilişkiden uzak durma. Evlenmeme ve cinsel ilişkide bulunmama (genellikle dini nedenlerden dolayı). Dinsel nedenlerden dolayı evlenmeme.

Colibacillus : Kolibasil. Kolibasilus. Esherichia coli.

Millibar : Binde bir bar. Milibar.

İngilizce Libation Türkçe anlamı, Libation eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Libation ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Drink : Buyurmak. İçki içmek. Şerefine içmek. Emmek. Bitirmek. İçmek. İçkiye harcamak. Alkol almak. Yutmak. İçki.

Serving : Dış örtü kablo. Hizmet eden. Tabak. Porsiyon. Hizmet etme. Dış örtü. Servis. Servis atma.

Drinking : İçki içmek. İçki alışkanlığı. İçki. Gereken şekilde. Kafayı çekme. İçen. İçme. İçmek.

Helping : Yardımı olan. Yardım etme. Porsiyon. Yardım. Katkıda bulunma. Yemek servisi.

Portion : Cüz. Porsiyon. Hisselere ayırmak. Pay. Çeyiz vermek. Ayırmak. Kısmet. Bir tabak yemek. Parsellemek. Bölüştürmek.

Libation synonyms : libations.

Libation ingilizce tanımı, definition of Libation

Libation kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Also, the wine or liquid thus poured out. The act of pouring a liquid or liquor, usually wine, either on the ground or on a victim in sacrifice, in honor of some deity.