Outcasting türkçesi Outcasting nedir

  • Toplumdan atılmış.
  • Serseri.
  • Parya.
  • Toplum dışına itilmiş.
  • Toplumdan dışlanmış.
  • Kimsesiz.
  • Kovulmuş.
  • Toplumdan kovulmuş.
  • Aforoz edilmiş.
  • Toplum dışına itilmiş kimse.

Outcasting ingilizcede ne demek, Outcasting nerede nasıl kullanılır?

Outcast : Kovulmuş. Serseri. Parya. Toplumdan dışlanmış. Toplumdan atılmış. Toplum dışına itilmiş kimse. Toplum dışına itilmiş. Toplumdan kovulmuş. Kimsesiz. Aforoz edilmiş.

Outcaste : Kendi kastından ayrılmış olan kimse (hindistan'da). Parya (hindistan'da). Parya. Herhangi bir kaste ait olmayan kimse. Kast dışı olan kimse.

Outcastes : Parya (hindistan'da). Kendi kastından ayrılmış olan kimse (hindistan'da). Kast dışı olan kimse. Parya. Herhangi bir kaste ait olmayan kimse.

Outcasts : Kimsesiz tip. Toplumdan atılmış. Kimsesiz. Toplumdan dışlanmış. Kovulmuş. Toplum dışına itilmiş. Toplum dışına itilmiş kimse. Aforoz edilmiş. Toplumdan kovulmuş. Parya.

İngilizce Outcasting Türkçe anlamı, Outcasting eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Outcasting ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Adrift : Başıboş. Kendi haline bırakılmış. Sürüklenmiş. Geminin sürüklenmesi. Akıntı ve rüzgarla sürüklenmiş. Akıntı etkisiyle sürüklenen. Akıntıya kapılmış. Rüzgara kapılmış.

 

Ostracized : Uzaklaştırılmış. Sürgün edilmiş. Dışlanmış. Sürülmüş. Çıkarılmış.

Friendless : Dostu olmayan. Arkadaşsız. Dostsuz.

Forlorn : Mahzun. Üzgün. Yalnız. Terkedilmiş ve mutsuz. Ümitsiz. Issız. Sahipsiz. Terkedilmiş ve harap. Meyus.

Bummer : Kötü olay veya deneyim. Otlakçı. Aylak.

Castaway : Kazazede. Deniz kazasına uğrayıp ıssız bir kıyıda mahsur kalan kimse. Gemi kazazedesi. Deniz kazazedesi. Reddedilmiş kimse. Atılmış. Reddedilmiş şey. Kazazede (gemi). Çürüğe çıkarılmış.

Drifting : Göl deniz veya başkaca bir kütlesinin üzerinde sürüklenme. Art arda yerleşim yeri değiştirme. Akma. Sürüklenme. Bir yerleşim yerinden diğerine peş peşe geçme. İpsiz. Akışa kapılma. İpsiz sapsız.

Expellees : Sınır dışı edilmiş. Sürgün. Kovulan kimse. Sürgün edilmiş. Uzaklaştırılmış.

Orphan : Öksüz. Yetrim. Yetim bırakmak. Artık satır. Öksüz bırakmak. Yetim. Ailesiz. İzole olmuş lokasyonlarda bulunan, izole olmuş bir gen kümesinin üyesi olan gen. Orfon.

Outcasting synonyms : outcast, foreclosed, banished, the pariahs, dawdlers, fired, down and out, expellee, deported, deserted, lonelier, dossers, outcaste, rabbles, dismissed, pariahs, expulsed, orphaning, outcasts, ostracised, dallier, shooed, helpless, alone, drifters, dawdler, all alone, rabble, ejected, dalliers, errant, a bad lot, loneliest.

Outcasting ingilizce tanımı, definition of Outcasting

Outcasting kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : That which is cast out.