Phantasy türkçesi Phantasy nedir

Phantasy ingilizcede ne demek, Phantasy nerede nasıl kullanılır?

World of phantasy : Rüyalar alemi. Hayal dünyası. Fantezi dünyası.

Phantasies : Kuruntu. İmgelem. Düşlem. Fantezi. Hayal gücü. Hayal. Kapris. Acayip fikir. Düşlem gücü. Garabet.

Phantasm : Kuruntu. Fantazi. Hayalet. Fantezi. Fantazm. Siluet. Heyula. Hayali görüntü. Hayelet. Hulya.

Phantasmagoria : Fantazmagori. Rüyada olduğu gibi bir dizi tutarsız hayal. Fantazmagorya. Projektör ile yapılan görüntü oyunu. Fantazmagoria. Hayal oyunları.

Phantasmagorias : Rüyada olduğu gibi bir dizi tutarsız hayal. Fantazmagori. Fantazmagorya. Fantazmagoria. Projektör ile yapılan görüntü oyunu. Hayal oyunları.

The phantom menace : George lucas tarafından yönetilen 1999 yapımı bilim kurgu filmi. Yıldız savaşları serisinin dördüncü filmi. Hayalet tehdidi.

Phantoms : Şekil. Siluet. Görünüş. Hayali görüntü. Aldanış. Görüntü. Hayalet. Organ modeli (medikal tıp terimi). Hayal. Tayf.

Double phantom circuit : Çift fantom devre.

African elephant : Afrika fili. Hortumlu memeliler (proboscidea) takımının, filgiller (elephantidae) familyasından, 3 m kadar yükseklikte, kulak kepçesi yelpaze gibi, afrika'da yaşayan bir tür.

 

Phantom pregnancy : Yalancı gebelik. Gebe olmayan köpeklerde kızgınlıktan sonra prolaktin hormonuna bağlı olarak gelişen, normal diöstrüs dönemi veya iştah ve kilo artışı, karnın büyümesi, huzursuzluk, sinirlilik, karanlık yerlere saklanma, analık davranışları, yuva hazırlama, memelerin gelişmesi ve süt salgısının başlaması gibi belirtiler gösteren klinik bozukluk, psödopregnansi. kısraklarda gebeliğin 15-14 günleri arasındaki embriyonik ölümler sonucu ortaya çıkan durum. iki tipi vardır. tip ı’de 15-3 günlerdeki yavru kayıpları sonucu ortaya çıkan durumdur. kalıcı korpus luteum vardır, kızgınlık görülmez, gebelik faaliyetleri devam eder ve rezorpsiyonla sonuçlanır. tip ıı’de yavru ölümü 37-14 günler arasında görülür. bu tipte pmsg salınımı normal devam eder ve kısrak mevsimi boş geçirir.

İngilizce Phantasy Türkçe anlamı, Phantasy eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Phantasy ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Delusion : Düş. Delilik. İşkil. Hulya. Oyun. Hayali. Yanılgı. Aldanma. Vesvese.

Castles in spain : Hayali plan.

Mounting : Birleştirme. Altlık. Boya uygulanan preparatların kanada balzamı veya entellan gibi maddelerle kapatılması. Mikroskobik inceleme için lam üzerine yerleştirilen ince doku kesitinin üzerini, koruma ve yapıştırmak amacıyla kanada balsamı, entellan ve benzeri saydam maddeyle örtme, montaj. Dayanak. Kur. Binme. Montaj.

Fantasia : Fantezi (müzik terimi). Jal ve qantas dahil çeşitli havayolları tarafından kullanılan gds. Fantazi.

Chimeras : Bedeni keçi ve kuyruğu yılandan ateş soluyan dişi mitolojik canavar. Ateş püskürten canavar. Ejderha. Tüm başlılar sınıfından hayvan. Başı aslan. Şimer. Gerçekleşmesi imkansız düşünce. Vehim. Hayal ürünü korkunç yaratık. Kimera.

 

Chimaeras : Ejderha. Tüm başlılar. Tüm başlılar sınıfından hayvan. Kimera. Balıklar (pisces) sınıfının, keski solungaçlılar (elasmobranchii) alt sınıfından, iskeletleri kıkırdaktan oluşmuş, solungaç yarıkları bir deri kıvrımı ile örtülmüş bir takım ya da yeni sınıflandırmalara göre bir sınıf. Vehim. Ateş püskürten canavar. Hayal ürünü korkunç yaratık.

Speculation : Spekülasyon. Kuramsal düşünme. Nazariye. Kuram. Duyum. Dayanaksız görüş. İktisat, ekonomi alanlarında kullanılır. Teori. Borsa oyunu.

Extravaganzas : Zengin dekorlu piyes. Fantezi müzik. Serbest tarzda müzik.

Vagary : Çılgınlık. Saçma istek. Yelteklik. Sapıklık. Aşırılık. Delilik. Acayip davranış. Garip davranış.

Hypochondria : Evham. Hastalık hastalığı. Hastalık kuruntusu. Karasevda. Melankoli. Hipokondri.

Phantasy synonyms : imaginativeness, pipe dream, will o' the wisp, fantasy life, fantasy world, phantasy life, phantasy world, bubble, dumps, illusion, imageries, phantasm, fancy, chimera, installation, delusions, daydream, montage, whimsey, cobweb, reverie, fictions, phantasms, daydreamt, lively imagination, fantasy, day dream, fantasies, setup, dream, montages, extravaganza, castle in spain.

Phantasy zıt anlamlı kelimeler, Phantasy kelime anlamı

Conception : Kavrama. Algılanma biçimi. Döllenmiş yumurtanın döl yatağına ulaşması, gebelik sürecinin başlaması, gebeliğin ana tarafından tanınmaya başlaması, konsepşın. Görüş. Düşünce. Konsepşın. Kavram. Anlayış. Kavrayış. Olaylar, düşünceler ya da nesneler üzerinde geliştirilen anlayış, değer ve yargı.

Phantasy ingilizce tanımı, definition of Phantasy

Phantasy kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : [Bakınız: Fantasy] and [Bakınız: Fancy].