Soothsaid ingilizcede ne demek, Soothsaid nerede nasıl kullanılır?

Soothsay : Falcılık. Kahinlik yapmak. Kehanette bulunmak.

 

Soothsayer : Gaipten haber veren kimse. Kahin. Falcı. Müneccim.

Soothsayers : Müneccim. Falcı. Kahin. Gaipten haber veren kimse.

Soothsaying : Kehanette bulunma. Gaipten haber verme. Dürüst. Kehanet. Kahinlik.

Soothsays : Kehanette bulunmak. Falcılık. Kahinlik yapmak.

In sooth to say : Gerçekte. Doğrusu.

Soothers : Rahatlatan kimse. Barış getiren kimse. Dindiren kimse. Yatıştıran kimse. Arabulucu kimse.

In sooth : Gerçekte. Hakikatte. Gerçekten.

Sooths : Doğru. Hakikat. Gerçek. Yatıştırıcı. Doğruluk.

Soothe : Avutmak. Dindirmek. Sakinleştirmek. Rahatlatmak. Teselli etmek. Yumuşatmak. Teskin etmek. Yatıştırmak. Hafifletmek. Azaltmak.

İngilizce Soothsaid Türkçe anlamı, Soothsaid eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Soothsaid ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Denounced : Kaldırılacağını duyurmak (anlaşmanın). Kınamak. İfşa etmek. Ele vermek. İlan etmek. Aleyhinde olmak. Geçersizliğini duyurmak. Suçlamak. (anlaşma vb'nin) bittiğini haber vermek.

Divine : İçine doğmak. Harika. İlahi. Tanrı'ya adanmış. Çok güzel. Falcı. Tanrısal. Hissetmek. Tahmin etmek.

Divining : İçine doğmak. Gaipten haber vermek. Tahmin etmek. Sezmek.

Denouncing : Geçersizliğini duyurmak. Kötü yönlerini açığa vurmak. (anlaşma vb'nin) bittiğini haber vermek. Kınamak. İfşa etmek. Şiddetle aleyhinde bulunmak. Ele vermek. Kaldırılacağını duyurmak (anlaşmanın). Suçlamak.

Sortilege : Büyü. Sihir. Fal.

Foreran : Önde gitmek. Belirtisi olmak. Önceden haber vermek. Önceden göstermek. Önde koşmak. Tahmin etmek. Önce gelmek.

Clairvoyance : Geleceği görebilme gücü. Basiret. Altıncı his. İlham. Esin. Kehanet. Görülemeyen şeyleri görme yeteneği. Sağgörü. Keskin gözlülük.

Forerun : Önde gitmek. Önceden haber vermek. Belirtisi olmak. Önceden göstermek. Önce gelmek. Ata. Tahmin etmek. Önde koşmak. Müjdeci.

Fortunetelling : Başa gelecekleri söyleme ve geleceği önceden haber verme uygulaması.

Soothsaid synonyms : soothsay, augurate, auguring, clairvoyances, fortune telling, augured, auguries, augur, divined, augurs, denounces, soothsays, denounce, divines, foreruns, augury.

Soothsaid ile ilgili yorumlar  

Bu kısımda Soothsaid kelimesinin türkçesi nedir? ingilizcede Soothsaid ne demek? gibi ya da benzeri soruları üye olmadan pratik olarak hemen sorabilir, daha sonra kısaca ingilizce Soothsaid anlamı, açılımı ya da türkçe kelime anlamı hakkında bilgiler verebilir veya dilerseniz Soothsaid ile ilgili cümleler sözler yazılar ile ingilizce türkçe çeviri sözlük anlamları paylaşabilir, diğer web sitelerinden de birçok kaynaklar sunabilirsiniz. Spam veya çok kısa yazılan mesajlar yayınlanmayacaktır.

Popüler Konular

En Son Yorumlar

  • Difüzyon: DİFÜZYON (YAYINMA) OLAYI Ne demek? Farklı yoğunlukta iki ayrı fazda bulunan iki madde moleküllerinin birbiri içine yayılması...
  • Endikasyon: İki anlamı vardır. Herhangi bir hastalığa ilişkin izlenmesi gereken tedavi yöntemlerini ve tedavi içindeki sürecin gidişati...
  • Ekosistem: Ekosistemdeki bozulmaların çevreye etkileri nelerdir? Ekosistemdeki bozulma bir bütün olan çevrenin yapı ve işleyişini olumsu...
  • Ekosistem: Ekosistemlerin belirgin özelikleri nelerdir? Bir ekosistem biyosferin, bir bölümü ya da parçasıdır ; büyüklüğü ya da geni...
  • Yolantı: ..yolantı kelimesi YOLAK veya ( dağda ) patikadan çok farklı değil sanırım....( muğla ) yerkesikde patika az kullanılır..b...