Stomachaches türkçesi Stomachaches nedir

Stomachaches ile ilgili cümleler

English: We all have stomachaches.
Turkish: Hepimizin karın ağrısı var.

Stomachaches ingilizcede ne demek, Stomachaches nerede nasıl kullanılır?

Have a stomachache : Sancılanmak. Karnı ağrımak. Birinin midesi ağrımak.

I have a stomachache : Karın ağrım var.

Stomachache : Karın ağrısı. Sancı. Mide ağrısı.

Stomachal : Stomahal. Stomal.

Stomachalgia : Stomahalji. Mide ağrısı.

İngilizce Stomachaches Türkçe anlamı, Stomachaches eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Stomachaches ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Abdominal pain : Abdominal ağrı. Göğüs ve leğen arası bölgede biçimlenen, klinik belirtileri hayvan türlerine göre değişebilen ağrı, abdominal ağrı.

Gripe : Yakalamak. Burmak. Dertlenmek. Sızlatmak. Sızlanmak. Sıkıntı vermek. Sancı vermek. Karnını ağrıtmak. Vızıldamak.

Pang : Spazm. Ani spazm. Ani ve şiddetli ağrı. Batar. Acı. Sızı.

Fly in the ointment : Çekilmez kimse. Sinek küçüktür ancak mide bulandırır. Küçük ama mide bulandıran pürüz. Ortaya çıkan eksiklik. Mide bulandıran pürüz. İlk bakışta ortada olmayan engel. Sevilmeyen kimse. Çorbadaki sinek.

Stomach upset : Mide rahatsızlığı. Mide bulantısı. Mide bozukluğu.

 

Collywobbles : Heyecan ya da korkudan oluşan hafif karın ağrısı. Heyecandan veya korkudan karın ağrısı.

Gastralgia : Gastralji. Mide nevraljisi. Mide ağrısı, gastrodini.

Abdominal pains : Karın bölgesinde ağrı.

Pest : Bela. Canlı veya cansız maddeler üzerinde yaşayan ve besin maddelerinin üretimi, hazırlanması, depolanması veya tüketilmesi sırasında onların besin değeri ve kalitelerini azaltarak veya bozulmalarına sebep olarak etkisini gösteren her türlü böcek, kemirici, yabani ot, mantar, parazit vb. canlılara verilen ortak ad. Püsküllü bela. Zararlı mantar. Musibet. Baş belası. Veba. Hayvan. İnsanın başına bela olan şey.

Stomachaches synonyms : upset stomach, stomachache, indigestion, griping, stomachalgia, pangs, aching, stomach ache, bellyaches, panging, ached, gripes, abdominal, colic, griped, dyspepsia, bellyache, agony, pain, collywobble, belly ache, colics, pain in the neck, paining, tummy ache, ache.