Acrobats türkçesi Acrobats nedir

Acrobats ingilizcede ne demek, Acrobats nerede nasıl kullanılır?

Equestrian acrobat : At akrobatı. At üstünde tehlikeli oyunlar yapan usta cambaz-binici.

Acrobat : Önceleri cambaz için kullanılırken, sonradan gövdesel esnekliğe ve gözüpekliğe dayanan bütün beceriler için kullanılmaya başlanmıştır. Taklabaz. Cambaz. Akrobat.

Acrobatic : Akrobatik.

Acrobatic clow : Akrobatik soytarı. Akrobasi hareketlerindeki ustalığını gösterirken seyirciyi güldüren sanatçı.

Acrobatic dance : Becerisel dans. Çeşitli becerilerin ve cambazlıkların gösterildiği dans.

Acroblast : Akroblast.

Acrobatism : Akrobatizm. Akrobat performansları. Jimnastik becerilere cesaret eden.

Macrobiota : Makrobiyota. Bir ekosistem, habitat, özellikle topraktaki vb. birkaç santimetreden büyük organizmalar populasyonu. Bir ekosistem içerisindeki gözle görülebilecek büyüklükteki organizmalar topluluğu.

Acrobatics : Akrobasi hareketleri. Hava akrobasisi. Akrobatlık. Cambazlık. Akrobasi.

Acrobacy : Akrobasi. Oyuncunun göz pekliğini ve gövdesel esnekliğini arttıran, aynı zamanda önemli sahnelerde hiç düşünmeden güç bir davranışı başarabilme yeterliğini sağlayan hareket. cambazlık.

İngilizce Acrobats Türkçe anlamı, Acrobats eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Acrobats ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Aerialists : Trapezci. İp cambazı.

Equilibrist : İp cambazı. Dengeci.

Stunter : Gösteri pilotu.

Contortionists : Vücudunu garip şekillere sokabilen akrobat.

Aerialist : İp cambazı. Trapezci.

Balancer : Dengeleyen. Denge sanatında uzman ve usta olan kişi. ip üstünde yürüyen ve çeşitli tehlikeli numaralar yapan becerili sanatçı. bk. rismanbaz. Denge sağlayan. Balans mili. Dengeleyici. Sineklerin ve diğer çift kanatlı böceklerin gelişmemiş arka kanatları (biyoloji terimi). Dengeleme sistemi. İp cambazı. Halter.

Jugglers : Hokkabaz. Hilebaz. Hilekar kimse. Jonglör. Hile.

Balancers : Sineklerin ve diğer çift kanatlı böceklerin gelişmemiş arka kanatları (biyoloji terimi). Balans mili. Halter. İp cambazı. Dengeleyici. Dengeleyen. Dengeleme sistemi. Denge sağlayan. Dengeleyeci.

Copers : At satıcısı.

Acrobats synonyms : acrobatic stunt, acrobatic feat, gymnastic exercise, horsedealer, gymnastics, tumbling, gymnastic, distortionist, juggler, contortionist, athletic, acrobat, active, coper.

Acrobats zıt anlamlı kelimeler, Acrobats kelime anlamı

Inactive : Atıl. Pasif. Belirli koşullar dışında kimyasal tepkimelere ilgisiz kalan. Kesat. Çalışmayan. Faal olmayan. Gayrifaal. Etkin olmayan. Etkisiz. Tembel.