Bending machine türkçesi Bending machine nedir

  • Bükme makinesi.
  • Kıvırma makinesi.
  • Eğme makinesi.
  • Bükme-eğme makinesi.
  • Çaka.
  • Eğme makinası.

Bending machine ingilizcede ne demek, Bending machine nerede nasıl kullanılır?

Bending : Bükme. Bel verme. Eğilme hareketi. Bükülme. İnhina. Katlama. Esneme. Eğme. Kıvırma.

Machine : Bilgisayar, fizik, sosyoloji alanlarında kullanılır. Makine ile yapmak. İnsanın, üretimde kol ya da kafa gücünün yerine kullanmak üzere yarattığı, bir güç biçiminin başka bir güç biçimine dönüştürülmesi ilkesine dayanan ve kendi kendine işleyecek biçimde düzenlenmiş olan araçlar bileşkesi. Makine. Makine ile işlemek. Mekanizma. Veri kartlarındaki bilgileri çeşitli düzeyler de işleyerek çizelgelemek ve işlemsel çözümlemeler yapmak üzere kullanılan çeşitli işletsel, elektriksel araçlar. Kuvveti ya da devinimi bir noktadan ötekine aktaran ya da birinden ötekine dönüştüren her türlü aygıt. 2-erkeyi bir halden başka hale dönüştürerek yararlı biçimde kullanılmasını sağlayan aygıt. Makine ile biçim vermek. Makinede işlemek.

Pipe bending machine : Boru bükme makinesi.

Bending claw : Kıskaç.

Bending iron : Donatı bükme demiri. Boynuz. Eğme demiri.

Bending moment : Eğilme momenti. Bükme momenti. Esnek bir çubuk bükülünce her yerinde oluşan geri getirici kuvvet döngüsü. Eğme döngüsü. Bükücü moment. Bükme döngüsü. Bükücü döngü.

 

İngilizce Bending machine Türkçe anlamı, Bending machine eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bending machine ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Crimping machine : Kıvırcıklaştırma makinesi.

Twiner : Sarmaşık.

Twiners : Sarmaşık.

Pittsburg lock : Köşede yapılan bir kenet çeşidi.