Billygoat türkçesi Billygoat nedir

Billygoat ingilizcede ne demek, Billygoat nerede nasıl kullanılır?

Billy goat : Erkeç. Teke. Erkek keçi. Ceket. Palto. Evcil keçinin erkeği.

Billy graham : Hıristiyanlıkla ilgili bazı televizyon ve radyo programlarının yapımcısı. Christianity today (hıristiyanlıkta bugün) adlı derginin eş kurucusu. (1918 doğumlu) american southern baptist (amerikan güneyli vaiz) evanjelist ve vaizi.

Accounting journal billy : Muhasebe günlüğü.

Billy : Erkek ismi. Teke. Çomak. Sopa. Çaydanlık. Erkek keçi. Amfetamin. Cop.

Billyboy : Düz tabanlı nehir filikası veya kıyı aracı.

Billycans : Emaye çaydanlık. Güğüm. Tencere. İçinde çay yapılan teneke. Çaydanlık. (britanya) kamp ateşinde su kaynatma veya yemek pişirmek için kullanılan met al kap.

Billycock : Melon şapka.

Billycart : Elle itilen veya çekilen araba. Çekçek. Ahşap bir kutudan ve ahşap bir panodan oluşan ve tekerlekleri olan el arabası (çocuklar tarafından kullanılır). (avustralya kullanımı) el arabası.

Hillbilly : Zonta. Köylü. Kıro. Çiftçi. Ormanlık dağlarda yaşayan adam. Dağ köylüsü.

Billycan : Çaydanlık. Güğüm. Emaye çaydanlık. (britanya) kamp ateşinde su kaynatma veya yemek pişirmek için kullanılan met al kap. İçinde çay yapılan teneke. Tencere.

İngilizce Billygoat Türkçe anlamı, Billygoat eş anlamlısı

 

Sözcükler, direkt olarak Billygoat ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Prawn : Büyük karides. Deniz tekesi. Eklem bacaklı hayvanların, kabuklular (crustacea) sınıfından, uzun ve testereli hortumlu, 7-10 cm kadar uzunlukta, akdeniz'de bol bulunan bir tür. İri karides. Zayıf veya güçsüz kimse. Karides. Küçük karides. Kabuklular (crustacea) sınıfından, 15-20 cm kadar uzunlukta, akdeniz'de bol bulunan ve yenen bir eklem bacaklı türü.

Goats : Keçi. Oğlak. Şamar oğlanı. Günah keçisi. Çift parmaklılar (artiodactyla) takımının, geviş getirenler (ruminantia) alt takımının, boynuzlugiller (bovidae) familyasından, genellikle dağlık ve kayalık yerlerde yaşayan, hafif yapılı, çevik, boynuzları geriye doğru ve yaklaşık olan, sakallları bulunan bir alt familya. evcil keçi (capra hircus), yaban keçisi (c.aegagrus) türleri iyi bilinir. Zampara. Ahmak. Azgın erkek.

Prawns : İri karides. Deniz tekesi. Karides. Büyük karides. Zayıf veya güçsüz kimse.

Hircus : Hirkus. Koltuk altında çıkan kıl. Koltuk altı kılı.

Goat : Enayi. Oğlak burcu. Kaba. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Keçi. Evcil keçi. Ahmak. Azgın erkek. Çift parmaklılar (artiodactyla) takımının, boynuzlugiller (bovidae) familyasından, yaban keçisinden evcilleştirilmiş, sütü, tüyü ve derisi için yetiştirilen, avrupa'da yaşayan bir tür. keçi.

 

Billy : Erkek ismi. Cop. Çaydanlık. Sopa. Erkek keçi. Çomak. Amfetamin.

He goat : Erkeç. Erkek keçi.

Prawning : Karides. Zayıf veya güçsüz kimse. Büyük karides.

Shrimp : Çalı karidesi. Cüce. Karides avlamak. Azgelişmiş. Bodur. Bızdık. Karides. Bücür.

Billy goat : Evcil keçinin erkeği. Erkeç. Ceket. Palto. Erkek keçi.

Billygoat synonyms : caprine animal.