Cheese ball türkçesi Cheese ball nedir

Cheese ball ingilizcede ne demek, Cheese ball nerede nasıl kullanılır?

Cheese : Ebegümeci. Doğru. Peynir kalıbı. Çapraz bobin. Meyve konservesi. Sünnet olmamış cinsel organın derisi içerisinde biriken beyaz salgı. Peynir.

Ball : Balo. Devinimli iki yüzey arasındaki sürtünmeyi azaltmak için kullanılan küçük top. Fişek atmak. Sepettopu oyununda, oyuncuların sayı yapmak için kullandıkları küre biçimindeki oyun aracı. deri, sentetik bir nesne ya da lastik bir kılıf ile kaplı ve içi hava dolu bir lastik balon olup, çevresi en az 75 santim, ağırlığı ise en az 600, en çok 650 gramdır. 1.80 metre yükseklikten tahta bir alana bırakıldığı zaman en az 1.20, en çok 1.40 metre yüksekliğe zıplayacak biçimde basınçlı hava ile şişirilmiştir. Gülle. Top yapmak. Top. Yuvarcık. Bilye. Küre.

Cheese blintzes : Peynir dolgulu sotelenmiş veya fırında kızartılmış krep.

Cheese bourekas : Peynir doldurulmuş hamur işi.

Cheese by product : Peynir kabuğu. Süt yağı dışındaki yağları içermeyen peynir garnitürünün pişirilmesiyle elde edilen bir ürün.

Cheese cake : Peynirli kek. Köy peyniri veya krem peynirle yapılan kek. Peynir keki.

İngilizce Cheese ball Türkçe anlamı, Cheese ball eş anlamlısı

 

Sözcükler, direkt olarak Cheese ball ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Bone headed : Kalın kafalı.

Bungalow : Bungalov. Tek katlı tahta ev. Tek katlı ev. Salak. Sayfiye evi. Tek katlı verandalı ev. Tek katlı kır evi.

Arse : Küfe. Sinir. Kıç. Kaba kıç. Ahmak. Büzük. Merkep. Kıl. Popo.

Bird brain : Kuş beyinli. Bir kuşun beyni. Salak.

Aleck : Bilgiç. Her şeyi bildiğini düşünen kimse. Kendini diğer insanlardan daha akıllı zanneden kimse. Ukala (genellikle smart aleck). Kurnaz. Ukala.

Bumpkin : Ahmak. Hödük. Kıro. Ayran ağızlı. Orman kibarı. Denyo. Düdük makarnası. Angut. Balta.

Charlie : Bir erkek adı (charles'ın bir biçimi). Kuzey vietnam veya vietcong askerleri (vietnam savaşı sırasında amerikalı askerler tarafından kullanılmış olan bir rumuz). C harfinin kod kelimesi. (argo terim) kokain. Salak. Kokain. Erkek ismi.

Blockhead : Andaval. Kalın kafalı. Ahmak. Mankafa (argo terim).

Birdbrained : Salak. Budala. Kuş beyinli.

Bonehead : Dangalak (argo terim). Denyo. Odunkafalı. Kalın kafal (argo terim)ı. Kalın kafalı.

Cheese ball synonyms : barmy, berks, amentia, boneheads, boeotian, asinine, bird brained, birdbrain, ass, airhead, ament, anserine, beefhead, barmcake, bozos, blockheaded, bumpkins, arses, bungalows, boneheaded, aments, boob, bozo, airheads, arsehole, besotted, berk, asshole, baboon, ass hole, blockheads, baboons.