Cinnamons türkçesi Cinnamons nedir

  • Tarçın ile kokulandırılmış.
  • Tarçın.
  • Tarçıni.
  • Bir tür tarçınlı hamur tatlısı.
  • Tarçın ağacı.
  • Sinamon.
  • Tarçın renkli.

Cinnamons ingilizcede ne demek, Cinnamons nerede nasıl kullanılır?

Cinnamon teal : Ana vatanı amerika olan, ormanlarla çevrili göl ve nehir kıyılarında yaşayan, çiftler halinde beslenen ördek ırkı. Tarçın renkli çamurcun. Tarçın renkli ördek.

Chinese cinnamon tree : Çin tarçın ağacı. Defnegiller (lauraceae) familyasından, parlak yapraklı, çiçekleri yaprak koltuklarında ya da dal uçlarında bulunan, gövde ve dal kabukları baharat olarak kullanılan bir tür.

With cinnamon : Tarçın ile.

Cinnamon : Tarçın ağacı. Bir tür tarçınlı hamur tatlısı. Tarçın ile kokulandırılmış. Tarçın renkli. Tarçıni. Sinamon. Tarçın.

Ceylon cinnamonum : Seylan tarçın ağacı. Defnegiller (lauraceae) familyasından, 7-10 m kadar boyunda, sert yapraklı, sarı, beyaz çiçekli, gövde ve dal kabukları baharat olarak kullanılan bir tür.

Cinnamyl : Sinnamil.

Cortex cinnamoni cassiae : Kabuğu ve yağı karminatif, sindirim kanalının faaliyetlerini uyarmak, cinsel gücü artırmak ve tatlandırıcı amaçla kullanılan defnegiller familyasından cinnamomun casiia ağacının genç sürgünlerinin kurutulmuş kabuğu. Çin tarçını kabuğu.

 

University of cincinnati : Sinsinati üniversitesi. Ohio'da (abd) konumlu büyük bir üniversite.

Metacinnabarite : Metasinabarit.

Cinnamic : Sinnamik. Tarçın ağacına ait.

İngilizce Cinnamons Türkçe anlamı, Cinnamons eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Cinnamons ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Laurel : Şöhret. Defnegiller (lauraceae) familyasından, yaprakları baharat olarak kullanılan, meyvelerinden yağ elde edilen, yapraklarını dökmeyen, sarı çiçekli çalı ya da ağaççıklar. har, nehtel, tefrün. Şan. İowa eyaletinde şehir. Defne ağacı. Mississippi eyaletinde şehir. Defne yaprağı. Defne. İndiana eyaletinde yerleşim yeri.

Spice : Heyecan katmak. Tat. Çeşni. Baharat. Tat veren şey. Bahar katmak. Baharatlamak. Baharat katmak. Bahar. Baharat koymak.

Cinnamons synonyms : genus cinnamomum, ceylon cinnamon tree, cinnamon bark, stick cinnamon, cinnamomum, ceylon cinnamon, cinnamomum zeylanicum, canella, cinnamon.

Cinnamons zıt anlamlı kelimeler, Cinnamons kelime anlamı

Odorless : Kokusuz. Kokmaz.

Uncolored : Boyasız. Boyanmamış. Tarafsız. Renksiz.