Date of acquisition türkçesi Date of acquisition nedir

  • Bir şeyin alındığı tarih.
  • Kazanım tarihi.
  • Alma tarihi.
  • Satınalma tarihi.
  • Alış tarihi.
  • İktisap tarihi.
  • Edinme tarihi.
  • Satın alma tarihi.
  • Edinim tarihi.
  • Tedarik tarihi.

Date of acquisition ingilizcede ne demek, Date of acquisition nerede nasıl kullanılır?

Date : Bayatlamak. Eski bir tarihten geliyor olmak. (biriyle) çıkmak. Tarih atmak. Eskimek. Zaman. Bir olayın, bir gözlemin zamanını, gün, ay, yıl olarak belirten ifade. İle çıkmak. İnsanların, üyesi bulundukları toplumu etkileyen eylemlerinden doğan, olayları zaman ve yer göstererek anlatan; bu olaylar arasındaki nedense! ilişkileri, daha önceki ve sonraki olaylarla bağlantılarını, karşılıklı etkilenmeleri araştırıp gösteren bilim. bir olayın gününü, ayını ve yılını bildiren söz: 29 ekim 1923, türkiye cumhuriyetinin kurulduğu tarihtir. 3-tarih kitabı: cevdet paşa'nın osmanlı tarihi; naima tarihi. İle flört etmek.

Of : Hakkında. Karşı. İle ilgili. -li. -in. -nın. -den övünerek bahsetmek. -dan. Nin. Yüzünden.

Acquisition : Edinme. Şirket alımı. Sağlama. Hukuki açıdan bir firmanın başka bir firmanın varlıklarının yarısından fazlasını satın alması. krş. beyaz şövalye, kara şövalye. Bir gözlemcinin alanda kazandığı deneyim, uygulamada edindiği bilgi ve becerilerin tümü. Elde edilen şey. Müzeye yeni gelen eşya. Ele geçirme. Bir nesnenin iyeliğini ele geçirme. Kütüphaneye yeni gelen kitap.

 

Date of birth : Doğum tarihi.

Date of copying : Yazmaların elle yazılarak çoğaltıldığı yılı belirten tarih. Çoğaltı tarihi.

Date of maturity : Sürenin bitiş tarihi. Vade sonu. Vade bitimi tarihi. Vade tarihi. Ecel. Vade dolumu. Senedin ödemesinin geldiği tarihi. (borcun, senedin, vs.) ödenmesi gereken tarih.

Date of printing : Yazdırılış tarihi.

Date of issue : Düzenleme tarihi. Çıkarma tarihi. Keşide tarihi. Senedin verildiği tarih. Yayımlana veya dağıtım tarihi. Keşide günü. İhraç günü. Yayım tarihi. Senet düzenlenme tarihi. Düzenlenme tarihi.

Date of return : Dönüş tarihi.

Date of death : Ölüm günü. Ölüm tarihi.

İngilizce Date of acquisition Türkçe anlamı, Date of acquisition eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Date of acquisition ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Received : [#geçer Geçerli]. Geçer. Alındı. Teslim alınmış. Gelen. Alma. Cari. Kabul edilmiş.

Arrived : Ulaşmış. Ulaşmak. Gelmek. Varmak. Vardı (nakliyat). Başarmak. Gelip çatmak. Vardı. Başarı kazanmak.