Dickens türkçesi Dickens nedir

Dickens ile ilgili cümleler

English: I like Christie's novels better than Dickens's.
Turkish: Christie'nin romanlarını Dickens'ınkilerden daha çok seviyorum.

Dickens ingilizcede ne demek, Dickens nerede nasıl kullanılır?

A dickens of a mess : Karmakarışıklık.

What the dickens : Ne var allah aşkına. Kahrolası. Kahretsin. Kör şeytan.

Dickensian : Dickens'e ait. Charles dickens ile ilgili veya onun yazı üslubu. Dickens'a ait veya o tarzda.

Dicke rock : Kayaçların gelişigüzel çatlak ve yarıklarını doldurmuş olan magmanın katılaşmasıyle oluşmuş magma kayacı. Damar kayacı.

Dicker : Takas. Pazarlık etmek. Takas etmek. Trampa. Pazarlık. Değiş tokuş. Kararsız davranmak.

Dickers : Kararsız davranmak. Değiş tokuş. Pazarlık etmek. Pazarlık. Takas etmek. Takas.

Dickey bow : Papyon.

Dickey bird : Minik kuş.

Dickered : Pazarlık. Değiş tokuş. Pazarlık etmek. Kararsız davranmak. Takas etmek. Takas.

Dickey fuller generalized least squares : Dfgls. Dickey-fuller genelleştirilmiş en küçük kareler.

İngilizce Dickens Türkçe anlamı, Dickens eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Dickens ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Bogey : Tanımlanamayan düşman uçağı. Vagon alt düzeni. Cin. Sümük. Düşsel korku. Gulyabani. Öcü. Umacı. Beraberlikten bir sayı fazla (golf).

 

Ames : Teksas eyaletinde şehir. Abd'de birkaç şehrin ve kasabanın adı. Orta ıowa'da (abd) ıowa bilim ve teknoloji devlet üniversitesi'nin bulunduğu şehir. Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. Bir soyadı.

Bogeying : Umacı. Düşsel korku. Gulyabani. Cin. Vagon alt düzeni. Öcü. Tanımlanamayan düşman uçağı. Sümük. Tanımlanamayan hava aracı veya taşıtı.

Artful : Akıllıca düşünülmüş. Kandırıcı. Aldatıcı. Ustalıklı. Cin fikirli. Beceriyle yapılmış. Sanatlı. Kurnaz. Ustalık gerektiren. Hileci.

Alden : Kansas eyaletinde şehir. Amerikalı ödüllü aktör ve yapımcı. Bir kadın veya erkek adı. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Bir soyadı. Eugene alden hackman. New york eyaletinde yerleşim yeri. Gene hackman'ın gerçek adı (1930 doğumlu). Amerika'da sayısız şehrin ismi.

Argyle : Örgüde kullanılan baklava deseni. Teksas eyaletinde şehir. Minnesota eyaletinde şehir. Sos saklamak için kullanılan kap çeşidi. Baklava dokulu. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Georgia eyaletinde yerleşim yeri. Baklava desenli. New york eyaletinde yerleşim yeri. Missouri eyaletinde şehir.

Beelzebub : İblis. Şeytanların başı.

Arlington : Teksas eyaletinde şehir. Güney dakota eyaletinde şehir. Nebraska eyaletinde yerleşim yeri. Ohio eyaletinde yerleşim yeri. Alabama eyaletinde şehir. Kansas eyaletinde şehir. Washington eyaletinde şehir. Georgia eyaletinde şehir. Kentucky eyaletinde şehir.

Bogle : Tanımlanamayan hava aracı (askeri argo). Hayalet. Cin.

Armstrong : Oklahoma eyaletinde yerleşim yeri. Teksas eyaletinde şehir. Bir soyadı. Missouri eyaletinde şehir. Donanım deyimi.

 

Dickens synonyms : charles dickens, charles john huffam dickens, argyles, andrew, amess, deuce, devil, adel, bogie, archfiend, alexander, alexanders, alta vista, bogles, arion, archfiends, belial, akron, adeling, exclamation, blackhearted, archer, arch enemy, exclaiming, arch fiend, archenemies, adversary, archenemy.

Dickens ingilizce tanımı, definition of Dickens

Dickens kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : The devil.