Female genital organ türkçesi Female genital organ nedir

  • Am.
  • Kadın cinsel organı.

Female genital organ ingilizcede ne demek, Female genital organ nerede nasıl kullanılır?

Female : Kız. Sadece dişi gamet ya da yumurta meydana getiren birey ya da yavru doğuran organizma. Dişi. Atletizm, biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Dişil. Dişilere ilişkin. Kancık. Yavru doğuran, yumurta hücresi üreten organizma. eşeyli üremede erkeğin eşi, femina. hlk. deri üzerinde serpili olarak çıkan siğiller. Bayan atlet. Dişi gamet veya yumurta meydana getiren birey veya yavru doğuran organizma.

Genital : Genital. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Üreme ile ilgili. Üreme (ile ilgili). Genital bölgede oluşan siğil şeklinde lezyonlar. Üreme organlarına ait, tenasül uzuvlarına ait, tenasül uzuvları. Üremeyle ilgili, üremeye ait. Örgensel. Üreme organlarına ait. Üreme organlarıyla ilgili.

Organ : Alet. Kuruluş. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Kılgan. Vasıta. Erganun. Yayın kılganı. Kitle iletişim araçları. Örgüt. Yayın organı.

Female genitalia : Kadın cinsel organı. Dişi genitalya.

Female genitals : Kadın cinsel organları. Kadın cinsel organı.

İngilizce Female genital organ Türkçe anlamı, Female genital organ eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Female genital organ ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Biffed : Vajina. Darbe. Yumruk atmak. Vurmak. Yumruklamak. Yumruk vurmak. Yumruk. Bıff. Çarpmak.

Fadge : Aynı fikirde olmak. Yakışmak. Uygun olmak. Uydurmak. Yaramak. Kuku. Arkadaşça yaşamak. Yerine uymak. Ayarlamak.

Blurt : Ağzından kaçırmak. Yumurtlamak. Kuku. Aniden söylemek. Beklenmedik bir şekilde söylemek. Düşünmeden söylemek. Vajina.

Biffs : Bıff. Vajina. Çarpmak. Yumruk. Vurmak. Yumruk atmak. Darbe. Yumruklamak. Yumruk vurmak.

Chuff : Kaba ve duyarsız kimse. Saçma. Kaba kimse. Ucuz ve açgözlü kimse. Çuf çuf veya çufçuflamak veya çufçuflayarak ilerlemek. Kaba adam. Yellenmek. Gaz çıkarmak. Yontulmamış tip. Rustik.

Ante meridian : Öğleden önce. Sabah. Sabah gazetesi takma adı (gece çok geç saatte dağıtılan). Gece yarısı ve öğle vakti arasında olan saatler. Öğleden önceki zaman.

Cooch : Amcık. Vajina.

Pussies : Amcık. Kedi. Kuku. Korkak. Pisi. Pıtış. Pisipisi. Vajina.

Blurting : Ağzından kaçırmak. Yumurtlamak. Beklenmedik bir şekilde söylemek. Kuku. Vajina. Düşünmeden söylemek. Aniden söylemek.

Quim : Pıtış. Kuku. Vajina. Amcık.

Female genital organ synonyms : female genitalia, fanny, pudenda, chuffs, biff, female genitals, pussy, blurted, cunt, biffing, blurts, cunts.