Grey peacock pheasant türkçesi Grey peacock pheasant nedir

  • Veterinerlik alanında kullanılır.
  • Ana vatanı himalaya dağları ve çin olan, ormanlık alanlarda yaşayan sülün ırkı.
  • Himalaya gri tavus kuşu.

Grey peacock pheasant ingilizcede ne demek, Grey peacock pheasant nerede nasıl kullanılır?

Grey : Kırlaşmak. Kırlaştırmak. Aklar düşmek. Beyazlamak. Silikleştirmek. Kurşuni renk. Ağartmak. Külrengi. Ağarmak. Gri.

Peacock : Tavus (takımyıldızı). Tavus. Gösteriş meraklısı tip. Tanrıkuşu. Tavuksular (galliformes) takımının, sülüngiller (phasianidae) familyasından, 110-125 cm kadar uzunlukta, hindistan ve seylan'da yaşayan bir tür. Züppe. Tavus kuşu. Tavuskuşu. Gösteriş düşkünü.

Pheasant : Tavuksular takımında bulunan 11 cinsi 35 türü bulunan erkek ve dişileri birbirine benzemeyen büyük bir kuş grubu. Tavuksular (galliformes) takımının, sülüngüler (phasianidae) familyasından, 80 cm kadar uzunlukta, avrupa'dan kafkasya'ya kadar olan bölgede yaşayan bir tür. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Sülün.

İngilizce Grey peacock pheasant Türkçe anlamı, Grey peacock pheasant eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Grey peacock pheasant ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

A c syndrom : A-c sendromu. Arnold-chiari yapılış bozukluğu.

 

Abdominal distention : Karın gerginliği. Karın duvarının gergin olması, abdominal gerginlik. Abdominal gerginlik.

Abattoir : Mezbaha. Kesimevi. Hayvanların etleri için kesildikleri yerler, hlk. ekdi. Salhane.

A clay : Beyaz kil. Sindirim kanalındaki zehirleri ve vitaminleri yüzeyde tutarak emilimlerini önleyen ve bağırsak duvarını kaplayarak koruyucu bir tabaka oluşturan doğal alüminyum silikat bileşiği, kaolin.

Abdominal palpation : Abdominal palpasyon. Karın bölgesinin elle muayenesi. Avuç içi, parmak veya yumrukla çok hafif basınç uygulayarak karın bölgesindeki değişikliklerin niteliğini anlamak için yapılan muayene, abdominal palpasyon.

Abamectin : Abamektin. Streptomyces avermitilis adlı bakteriden fermentasyon sonucunda elde edilen ve sığırlarda sindirim kanalı yuvarlak solucanları, akciğer kurtları, bit ve kenelerle mücadelede kullanılan, parazitlerde gaba salınımını artırarak ölümlerine neden olan bir ilaç.

Abdomen : Karın (böcek gövdesinde). Batın. Böcek gövdesinin alt kısım. Abdomen. Karın. Sindirim organları, karaciğer ve böbreklerin içinde bulunduğu ve göğüs boşluğundan bir diyaframla ayrılan vücut boşluğu, abdomen. Karnın altı.

A dna : A dna. Dna çift sarmalının sağ el sarmal yapısı gösterdiği ve çift zincirin bir tam dönüşünde yapıya 11 bazın girdiği dna biçimi.

 

Abdominal ovariectomy : Laparotomi yoluyla gerçekleştirilen kısırlaştırma. Abdominal ovaryektomi.

Abdominal pain : Göğüs ve leğen arası bölgede biçimlenen, klinik belirtileri hayvan türlerine göre değişebilen ağrı, abdominal ağrı. Karın ağrısı. Abdominal ağrı.

Grey peacock pheasant synonyms : a amplitude mod, abaxial, a band, a c deformity, abdominal fat necrosis, a crochordon.