Hawkshaw türkçesi Hawkshaw nedir

Hawkshaw ingilizcede ne demek, Hawkshaw nerede nasıl kullanılır?

Hawkshaws : Ajan. Hafiye. Dedektif.

Doves and hawks : Güvercinler ve şahinler. Ilımlılar ve sertler.

Hawks : Açgözlü ve saldırgan tip. Sıvacı tahtası. Boğazını temizleme. Şahinler. Sertlik yanlısı politikacı. Harç tahtası. Kuşlar (aves) sınıfının, kartallar (falconiformes) takımından, çengel gagalı, sivri ve kıvrık tırnaklı, bütün dünyaya yayılmış iyi uçan yırtıcı kuşları içine alan bir alt takım. Gündüz yırtıcıları. Doğan.

Hawksbill turtle : Şahin gagalı kaplumbağa.

Goshawks : Gök doğan. Büyük atmaca. Çakır. Atmaca. Bayağı doğan. Doğan. Şahin. Çakırdoğan. Çakırkuşu.

Nighthawks : Keçisağan (zooloji). Radara yakalanmayan taarruz uçağı. Keçisağan. Gecelerin adamı. Çobanaldatan. Geceleri geç yatma adeti olan. Gece kuşu. Gece hırsızı.

Hawk nosed : Gaga burunlu. Kanca burunlu.

Mohawks : Mohavk. Amerikan ıroquois kızılderili kabilesi üyesi. New york eyaletinde yerleşim yeri. Kızılderili saçı gibi kenarları kazınmış sadece ortada bırakılmış saç modeli.

Hawk moth : Kene. Sphinx kelebeği.

Hawk nose : Gaga burun. Kanca burun.

İngilizce Hawkshaw Türkçe anlamı, Hawkshaw eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Hawkshaw ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Detective : Dedektif gibi. Polis hafiyesi. Polisiye.

Ferreting : Dağgelinciği ile avlanmak. Kovmak. İpek veya pamuktan ince kurdela (bağlama veya süsleme için). Araştırıcı. Araştırmak. İpek şerit. Bağlama kumaşı. Arayıp taramak. Yaban gelinciği. Dağgelinciği ile fare ve tavşanları geleneksel avlama fiili.

Sleuth : İz sürmek. Avlamak. Polis köpeği. Takip etmek. Av köpeği. Detektif.

Ferret : Yaban gelinciği. Arayıp taramak. İpek şerit. Dağgelinciği ile avlanmak. Araştırmak. Kovmak. Araştırıcı. Dağgelinciği.

Canary : Kanarya. Polis ajanı. Muhbir. İspiyoncu. Küçük iskete. Açık sarı. Kanarya rengi. Kuşlar (aves) sınıfının, ötücü kuşlar (passeriformes) takımının, ispinozgiller (fringillidae) familyasından, sırtı kül rengi, diğer tarafları sarı yeşil olan, akdeniz memleketlerinde bahçe ve ırmak kenarlarında yaşayan bir tür. kanarya.

Detectives : Polis hafiyesi. Detektif.

Agent : Etmen. Bir kimsenin, ya da bir ortaklığın kimi işlerini gören kişi. Araç. Acente. Yapan kimse. Bilgisayar, gümrük, iktisat, kimya, ekonomi, veterinerlik alanlarında kullanılır. Acenta. Etkili olan kimse. Temsilci.

Infiltrators : Süzgeç. Köstebek. Casus.

 

Sleuths : Polis köpeği. İz sürmek. Detektif. Avlamak. Av köpeği. Takip etmek.

Bloodhound : Kan tazısı. Tazı.

Hawkshaw synonyms : police detective, mole, investigator, couriers, infiltrator, finking, courier, surveillant, tec, bloodhounds, intelligencer, finks, spy, snooped, enquirer, enquirers, ferreted, gumshoe, dick, gumshoes, investigators, snoops, hawkshaws, ferrets, operative, snoop, fink.