Jockey for türkçesi Jockey for nedir

  • Gayret etmek.
  • Her yolu denemek.
  • Elde etmeye çalışmak.

Jockey for ingilizcede ne demek, Jockey for nerede nasıl kullanılır?

Jockey : Aldatmak. Jokey. Cokey. At yarışlarında 50 veya daha fazla yarış kazanan deneyimli binici. Kandırmak. Kayar karartıcı düğmesi. Kurnazca aldatmak. Dalavere ile kandırmak. Binici.

For : Ocak. Yönünden. Dolayı. Olarak. Bir takımyıldızın adı. Süresince. -e göre. Dair. Zarfında.

Jockey for position : Atak yapmak. Bir yarışta daha avantajlı bir yere geçmeye çalışmak. Daha iyi bir yere gelmeye çalışmak.

Jockey act : At üstüne eyersiz binme gösterisi. Eyersiz biniş.

Jockey cap : Kasket.

Jockey club : Jokey kulübü. Cokey kulübü. At yarışlarını idare eden klüp.

İngilizce Jockey for Türkçe anlamı, Jockey for eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Jockey for ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Woo : Baştan çıkarmak. Yaltaklanmak. Desteğini kazanmaya çalışmak. Aramak (bela). Kur yapmak.

Leave no stone unturned : Didik didik aramak. Her yeri aramak. Çalmadık kapı bırakmamak. Her taşın altına bakmak. Bir görevi yerine getirmek için elinden geleni yapmak. Çalınmadık kapı bırakmamak. Her şeyi denemek. Tamamıyla ve kapsamlı bir biçimde bakmak ve aramak. Altını üstüne getirmek.

 

Endeavoring : Çabalamak. Emek harcama. Çaba harcamak. Çalışmak. Çaba gösterme. Yapmaya çalışma. Uğraşmak. Gayret etme. Çalışma.

Bid : Teklif etmek. Herhangi bir iktisadi mal ve hizmeti satın almak için önerilen bedel. Fiyat teklifi. Davet etmek. Briç deklarasyon yapmak. Söylemek. Davet. Teklif vermek. Teşebbüs.

Strain every nerves : Paralanmak. Tüm gücüyle çabalamak. Elinden geleni yapmak. Tüm şartları zorlamak. Her çareye başvurmak. Büyük bir çaba göstermek. Yırtınmak. Çalmadık kapı bırakmamak.

Endeavours : Çabalamak. Çaba harcamak. Denemek. Uğraş göstermek. Yapmaya çalışmak. Çalışmak. Çaba göstermek. Emek harcamak. Uğraşmak.

Endeavoured : Emek harcamış. Yapmaya çalışmış. Gayret etmiş. Çalışmak. Çaba harcamak. Çabalamak. Çalışmış. Çaba göstermiş. Uğraşmak.

Strain every nerve : Tüm şartları zorlamak. Çalmadık kapı bırakmamak. Yırtınmak. Her çareye başvurmak. Tüm gücüyle çabalamak. Elinden geleni yapmak. Büyük bir çaba göstermek. Paralanmak.

Cultivating : Yetiştirmek. Kendini adamak. Ekmek. Tarlayı sürmek. Beslemek. Dostluğunu kazanmak. Dostluğunu ilerletmek. İşlemek. Toprağı işlemek. Geliştirmek.

Endeavored : Çalışmak. Uğraşmak. Çalışmış. Çaba göstermiş. Gayret etmiş. Yapmaya çalışmış. Emek harcamış. Çaba harcamak. Çabalamak.

Jockey for synonyms : wooed, clutch at straws, made an effort, buck for, go all out, endeavors, bear down, try for, go for, make a bid for, cultivate, bat the eyes, grasp at straws, endeavor, endeavouring, try to get, drive in, woos, cultivates, endeavour, bidden.