Liaised türkçesi Liaised nedir

  • Birlikte hareket etmek.
  • İlişki kurmak.

Liaised ingilizcede ne demek, Liaised nerede nasıl kullanılır?

Liaise : Birlikte hareket etmek. İlişki kurmak.

Liaises : Birlikte hareket etmek. İlişki kurmak.

Liaising : Birlikte hareket etme. İlişki kurmak. İrtibat kurma. İlişki kurma. Birlikte hareket etmek.

Liaison : Bağlama. Birleştirme. Yasak aşk. Terbiye (yemek). İrtibat. Evlilik dışı cinsel ilişki. Münasebet. Bağlantı. Bir kelimenin son ses ünsüzü ile ondan sonra gelen kelimenin önses ünlüsünü veya ünlü ile başlayan ilk hecesini birleştirerek tek bir hece halinde söyleme veya okuma: deniz_anası, yıkım_emri, gök_ova, sözlük_anlamı vb.

Liaison committee : İki grup veya komite arasında bağlantı kurmak için tasarlanmış olan komite. İrtibat komitesi. İrtibat kurulu.

Liaisons : Birleştirme. İrtibat. Ulama. Terbiye (yemek). Yemekte terbiye. Vasletme. Bağlantı. Bitişme. İlişki. Münasebet.

Combat liaison : Muharebe irtibatı.

Idf liaison unit for lebanon : İsrail savunma kuvvetleri lübnan irtibat birliği. Lübnan silahlı kuvvetlerine hizmet sağlayan israil askeri birimi.

Liabilities to outsiders : Üçüncü şahıslara borçlar.

Joint liaison committee : Ortak irtibat komitesi. (askeriye şubeleri, devlet departmanları, vs. arasında)aralarında işbirliği yaratmak için birlikte çalışan insanlar grubu.

 

İngilizce Liaised Türkçe anlamı, Liaised eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Liaised ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Incomprehensive : Kapsamlı olmayan. Akıl almaz. Anlaşılmaz.

Concert : Konser. Uyum. Kararlaştırmak. Anlaşma. Birlik. Ses bütünlüğü. Planlamak. Ahenk. Bir araya gelerek karar almak.

Liaising : İrtibat kurma. İlişki kurma. Birlikte hareket etme.

Concerting : Konser. Kararlaştırmak. Planlamak. Bir araya gelerek karar almak. Ahenk. Birlik. Dinleti. Anlaşmak. Ses bütünlüğü.

Familiarizes : (ortama vb) ısındırmak. Alıştırmak. Tanımak. Tanıtmak. Herkese tanıtmak.

Get in touch : Bağlantıda olmak. İletişim kurdu. Temasa geçmek. Temasta olmak. Temasa geçti. İletişim halinde olmak. Bağlantıda oldu.

Minor : Küçümen. İlk notadan itibaren sırasıyla 1 tam, 1 yarım, 2 tam, 1 yarım ve 2 tam aralıklardan oluşan ses dizisi. Ergin olmayan çocuk. Küçük. Rüştünü ispat etmemiş kimse. Ergin olmayan kimse. Bilgisayar, gitar, veterinerlik alanlarında kullanılır. Ufak tefek. Reşit olmayan kimse. Minör.

Modest : Mazlum. Mütevazi. Yalın. Gösterişsiz. Alçak gönüllü. Mütevazı. Namuslu. Alçakgönüllü. Ilımlı. Sade.

 

Liaised synonyms : pocket size, noncomprehensive, pocket sized, act in concert, liaise, enter into connections, get in touch with, familiarizing, contacted, familiarise, familiarize, liaises, act in unison, bear on, take joint actions, keep company with, have intercourse with, contacting, small, small scale, contact, narrow, have it off, hook up, connect, get off with.

Liaised zıt anlamlı kelimeler, Liaised kelime anlamı

Wide : İyice. Engin. Bol. Yaygın. Adamakıllı. Tamamen. Açık. Geniş. Geniş bir alanı kaplayan. Gen.

Unlimited : Sınırlanmamış. Şartsız. Sonsuz. Limitsiz. Sınırsız. Sayısız. Kayıtsız. Hadsiz. Kısıtlamasız.

Comprehensive : Geniş. Anlama yeteneği olan. Kuşatıcı. Ayrıntılı. Tam veya her şey dahil. Çok amaçlı. Kavrayışlı. Genel. Meslek ortaokulu (ingiliz ingilizcesi). Kapsamlı.