Lowlying türkçesi Lowlying nedir

Lowlying ingilizcede ne demek, Lowlying nerede nasıl kullanılır?

Lowly : Düşük. Yalın. Rütbece aşağı. Boynu bükük. İkinci derecede. Aşağı. Sade. Mevkice aşağı. Kemter. Alçakgönüllü.

Advanced slowly : Yavaş tempoyla yol aldı. Yavaş yavaş yürüdü. Yavaşça ilerledi.

Drive slowly : Arabayı yavaşça sürmek. Arabayı yavaş bir şekilde kullanmak.

Fellowly : Sevgili olarak. Dostça.

Hollowly : İçi boş bir biçimde. Oyuk bir şekilde. Boş bir şekilde. Derin bir biçimde. Anlamsız bir şekilde. İçi boş bir şekilde. Anlamsızca. Aldatıcı bir şekilde. İçten olmayan bir şekilde. Oyuk bir biçimde.

Very slowly : Ağır aksak. Çok düşük bir hızda. Çok yavaşça. Oldukça yavaş bir şekilde. Iğıl ığıl. Ağır ağır. Fıstıki makam.

Mellowly : Olgun bir biçimde. Yumuşak bir şekilde.

Sallowly : Beti benzi atmış bir biçimde. Benzi atmış bir şekilde.

Slowly : Ağır ağır. Aheste. İçin için. Yavaşça. Ufak ufak. Yavaş yavaş. Ağır. Giderek. Hafif hafif. Aheste beste.

Walk slowly : Yavaş yürümek. Yavaşça yürümek. Zorlukla yürüdü. Yavaşça yürüdü. Ağır bir şekilde yürüdü. Güçlükle yürüdü.

 

İngilizce Lowlying Türkçe anlamı, Lowlying eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Lowlying ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Sorrowful : Acıklı. Acılı. Hüzünlü. Gamlı. Acı. Üzgün. Kahırlı. Üzücü. Üzüntülü. Kederli.

Motorcar : Motorlu araç. Araba. Otomobil.

Drooping : Halsiz. Sarkık. Dermansız. Gevşek. Eğik. (şaka veya cezalandırma amacıyla) kişinin pantolonunu indirme. Solgun. Bitkin. Baygın (bitki).

Belows : Altında. Alt. Aşağıdan. Aşağıdaki. Alttaki. Alttan. Düşük rütbede. Altta. Aşağıda.

Frugal : Ucuz. Kanaatkar. Dikkatli harcama yapan. Bol olmayan. İdareli. Tutumlu. Basit. Eli sıkı. Sade.

Abortion : Aborsiyon. Düşürtme (dölütü). Gebelik süresi tamamlanmadan, tam canlılık kazanmamış ve dış ortamda yaşama şansı bulunmayan dölütün ölü veya canlı olarak döl yatağı dışına çıkarılması, abortus, aborsiyon, abort, abortus immaturus, düşük, sıkıt. Bitkilerde ve hayvanlarda gelişmenin durması. Alma (dölütü). Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Alma (çocuk). Bebek aldırma. Düşürme (çocuk).

Minor : Minor. Küçümen. Önemsiz. Rüştünü ispat etmemiş kimse. İkincil. Ufak. Ufak tefek. Daha az. Daha küçük.

Humbles : Gösterişsiz. Aşağılamak. Alçak. Sıradan. Burnunu kırmak. Kibrini kırmak. Gururunu kırmak. Alçakgönüllü olmaya itilmek.

Cowl : Baca şapkası. Kaplama. Davlumbaz. Kukuleta. İtiş. Kaporta. Başlıklı rahip cübbesi. Baca külahı. Motor kapağı. Kukuletalı cüppe.

Car : Patlamalı, içten yanmalı, elektrikli bir motor ya da gaz türbiniyle devinen taşıt. Makine. Yolcu bölümü (balon veya zeplin). Otomobil. Yolcu taşıyan herhangi bir aracın bölmesi. Motorlu veya motorsuz kara taşıma aracı. Vagonet. Araba. Kabin. Oto.

 

Lowlying synonyms : hood ornament, protective cover, protective covering, protection, fallings, demiss, demurest, inglorious, secondarily, by, machine, lowliest, inferiors, lowed, adown, utterance, humbler, nonessential, nether, abortus, cap in hand, second rate, destitute, minus, hypo, humble, hood, ululation, circumstantials, less, baggiest, circumstantial, abortions.

Lowlying zıt anlamlı kelimeler, Lowlying kelime anlamı

Clear : İçerdiği taneciklerin çok küçük olmaları nedeniyle içinden geçen ışığın saçılmadığı çözeltilerin niteliği. Net. Belgin. Açık olarak beli olan deneysel ve kuramsal verilere ilişkin. Bilgisayar, bilişim, fizik, kimya alanlarında kullanılır. Uzağa. Temiz. Uzakta. Duru. Açıkça.

Increase : Yükseltmek. Arttırmak. Büyümek. Üremek. Artış. Çoğalmak. Çoğaltmak. Zam yapmak. Yükselmek.