Marathon race türkçesi Marathon race nedir

Marathon race ile ilgili cümleler

English: Isn't it a beautiful day for a marathon race?
Turkish: Bir maraton yarışı için güzel bir gün değil mi?

English: One hundred and fifty people entered the marathon race.
Turkish: Yüz elli kişi maraton yarışına girdi.

Marathon race ingilizcede ne demek, Marathon race nerede nasıl kullanılır?

Marathon : New york eyaletinde yerleşim yeri. Uzun mesafe koşu. Florida eyaletinde şehir. Uzun mesafe koşusu. Teksas eyaletinde şehir. Yumuşak yollar dışındaki ana yollar üzerinde yarışılan 42.195.5 m. lik en uzun yol koşusu. Maraton koşusu. Maraton. İowa eyaletinde şehir.

Race : Yarışmak. Hızlı çalışmak (motor). Yarış etmek. Yarıştırmak. Yarışa sokmak. Özel ya da doğal yerlerde, belli bir uzaklığa koşarak en kısa sürede ulaşmak için yapılan yarış türü. Bir tür içinde belirgin bir farklılık gösteren birey grubu; alt tür. Yarış. Kalıtımsal ıraları (deri, göz, saç rengi, saç biçimi, baş biçimi, boy, kan grubu vb.) bir birlik gösteren kişilerin oluşturdukları doğal topluluk, bk. sarı ırk, beyaz ırk, kara ırk. (makineyi) çok hızlı işletmek.

Marathoner : Maratoncu. Uzun mesafe koşucusu.

Absorption terrace : Emdirme sekisi.

 

Act of grace : Genel af. Bağışlama. Af. Umumi af.

Allowance race : Koşullu koşu. Belirli dönemlerde kazanılan koşu sayısı ve ikramiye tutarına göre az veya çok ağırlık yüklenerek atların koşturulduğu koşu.

İngilizce Marathon race Türkçe anlamı, Marathon race eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Marathon race ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Marathon : Uzun mesafe koşu. Yumuşak yollar dışındaki ana yollar üzerinde yarışılan 42.195.5 m. lik en uzun yol koşusu. Teksas eyaletinde şehir. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Uzun mesafe koşusu. İowa eyaletinde şehir. New york eyaletinde yerleşim yeri.