Placarded türkçesi Placarded nedir

Placarded ingilizcede ne demek, Placarded nerede nasıl kullanılır?

Placard : Poster. Pankart. Duvar ilanı. Afiş yapıştırmak. Döviz. Levha. Yafta. Afiş. Afişlerle duyurmak.

Placarding : Duvar ilanı. Levha. Döviz. Afiş. Afiş yapıştırmak. Pankart. Afişlerle duyurmak. Poster. Yafta.

Placards : Afiş yapıştırmak. Afişlerle duyurmak.

Placability : Kolay yatıştırılma.

Placable : Kolay affeder. Kolay yatışır. Affeder. Kolay bağışlayan. Kolay yatışan.

Placation : Teskin etme.

Placates : Gönlünü almak. Sakinleştirmek. Kızgınlığını yatıştırmak. Yatıştırmak (taviz vererek). Susturmak (taviz vererek). Gönül almak. Kızgınlığını gidermek. (taviz vererek) memnun etmek. Yatıştırmak.

Placated : Yatıştırmak (taviz vererek). Sakinleştirmek. Kızgınlığını gidermek. Gönlünü almak. Gönül almak. Susturmak (taviz vererek). Kızgınlığını yatıştırmak. (taviz vererek) memnun etmek. Yatıştırmak.

Implacable : Bastırılamaz. Yatıştırılamaz. Amansız. Affetmez. Amansız (düşman). Açgözlü. Bitmeyen. Affedilmez. Yatıştırılmaz (öfke vb). Tatmin olmaz.

Placate : Gönlünü almak. Kızgınlığını gidermek. Sakinleştirmek. Susturmak (taviz vererek). Kızgınlığını yatıştırmak. (taviz vererek) memnun etmek. Yatıştırmak. Gönül almak. Yatıştırmak (taviz vererek).

 

İngilizce Placarded Türkçe anlamı, Placarded eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Placarded ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Plaque : Sürüngenlerde bulunan ve vücudu dıştan örten pul biçiminde boynuzsal parçacıklar; herhangi bir yassı parça. birkaç virüs üreme devresi sonunda bitişik hücrelerin ölmesi veya erimesiyle hücre tabakasında meydana gelen yuvarlak ve açık renkli bölgeler. Düzlem. Tabela. Madeni levha. Plaka. Plak. Süs tabağı. Diş kiri.

Posters : Afiş yapıştıran kimse. Posterler.

Foreign currency : Yabana para. Yabancı ülke parası. Efektif döviz. Yabancı para. Yabancı kağıt ve madeni para.

Marquee : Tente. Kayanyazı. Markiz (kapı önündeki). Kayar noktalı çerçeve. Giriş saçağı. Büyük çadır. Otağ. Markiz.

Foreign exchange : Döviz kuru. Yabancı paraların alım ve satımı, yabancı bir ülkeye ödenecek bir borç için bankada yapılan para değiştirme ve gönderme işlemi. yabancı bir ülkede ödenecek bir para için kullanılan çek, ödek, sayca gibi ödeme araçlarının alım ve satım işlemi. Dış kambiyo. Yabancı para cinsinden ödemeye aracılık eden kambiyo senetleri, kredi kartları gibi araçlar ile yabancı kağıt ve madeni para. Kambiyo. Bk. döviz bk. kambiyo senetleri ticari bankaların dövizle uğraşan birimleri. Döviz arbitrajı. Başka bir ulusun tedavüldeki parası. Harici kambiyo. İktisat, ekonomi alanlarında kullanılır.

 

Currencies : Devir. Dolaşım. Para. Yaygınlık. Geçerlik. Geçerlilik. Tedavül. Değer.

Bill : El ilanı. Dimdik. Cetvel. Beyanname. Poliçe. Tahvil. Fatura. Kağıt para. Yasa tasarısı.

Plate : Gümüş kaplamak. Plaka. Sac. Levha yapmak. Zırhla kaplamak. Levha kaplamak. Altın kaplamak. Tabak. Kaplamak. Klişe yapmak.

Show bill : Afiş (tiyatro). Tiyatro afişi.

Placarded synonyms : pinup, pinups, placards, foreign cheque, placarding, signboards, forex, panels, signboard, posting bill, tab, international exchange, motto, pane, laminae, metal plates, sandwich board, panel, currency, sheet, panes, affiche, metal plate, show card, poster, slogan, marquees, placard, funny money, banner, sheet iron, lath, label.