Quads türkçesi Quads nedir

 • Bina avlusu.
 • Dördüzlerden biri.
 • Katrat.
 • Bahçe.
 • Orta bahçe.
 • Dairenin dörtte biri.
 • Hapishane.
 • Dörtlü yapmak.
 • Çeyrek daire.
 • Avlu.
 • Dörtlü sarmak.

Quads ingilizcede ne demek, Quads nerede nasıl kullanılır?

Squads : Bölük. Departman. Ekip. Takım. Bölüm. Manga.

Quad 8 : Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Uzunlamasına beş sıra deliğin yer aldığı 35 mm'lik bir film çeşidi. (bu film, işlendikten ve basıldıktan sonra, dıştaki delik sıralarından biri kesilerek atılır, sonra uzunlamasına üç kez kesilince ortaya dört ayrı 8 mm'lik ya da büyük 8 mm'lik film çıkar. dört 8, yalnız çok sayıda eşlem çıkarmak gerektiğinde işlemeliklerde kullanılır.). Dört 8.

Quad cities : Iowa'nın (abd) doğusunda ve illinois'in (abd) batısında bir bölge (ıowa tarafında davenport ve bettendorf'un illinois tarafında rock adası ve moline şehirlerinin dahil olduğu). Dört şehirler.

Quad tree : Dördün ağaç.

Quad : Hapishane. Dörtlü sarmak. Dördüz. Dörtlü. Dörtlü yapmak. Dairenin dörtte biri. Bahçe. Dört ayaklı hayvan. Çeyrek daire. Bina avlusu.

Quadra : Süpürgelik.

Quadrangle : Bahçe. Avluyu çevreleyen binalar. Dörtgen. Avlu.

Quadrangular prism : Dörtgen prizma. Dörtgenel biçme.

Quadrangular : Dörtgen biçiminde. Dört açılı. Dörtgen şeklinde olan. Dörtgenel. Dört köşeli. Dörtköşe.

 

Quadragesima : Lent'in (paskalya öncesi oruç) ilk pazar günü (hristiyanlık).

İngilizce Quads Türkçe anlamı, Quads eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Quads ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Quadrat : Kare alan. Kadrat.

Coops : Kafeslemek. Kooperatif. Kümes. Kodes. Kafes. Kapamak. Tıkmak. Kümese sokmak.

Space : Boşluk. Aralık bırakmak. Mesafe. Bütün gökcisimlerinin içinde bulunduğu büyük oylum. Aralık. Boşluk bırakmak. Boş yer. İnsanı, çevreden belli bir ölçüde ayıran ve içinde yaşam etkinliklerini ve eylemlerini sürdürmesine elverişli, toprak, hava ve sudan oluşan çevre. Zaman. Uzam.

Garden : Bostan. Bahçeyle uğraşmak. Bahçe işiyle uğraşmak. Bahçıvanlık yapmak. Bahçe ile ilgili. Bahçede çalışmak. Park. Bağ. Çiçeklerle uğraşmak.

Chokey : Cezaevi. (ingiliz ingilizcesi) hapishane (argo terim).

Court : Riskine girmek. Kur yapmak. Saray halkı. Gözüne girmeye çalışmak. Atılmak. Mahkeme. İle flört etmek. Dalkavukluk etmek. Fayda sağlamak. Yargılık.

Forecourt : Fileye yakın olan oyun alanı bölümü. Pompa alanı (benzin istasyonlarında). Giriş avlusu. Ön avlu.

Door yard : Ön avlu.

Park : Yeşil alan. Park. Otopark. Bırakmak. Koruma altına alınmış arazi. Dinlenme, eğlenme ya da doğadan daha çok yararlanma amacıyla, ya olduğu gibi doğal durumunda bırakılmış ya da görsel nitelikleri değiştirilerek değerlendirilmiş, oturma, seyretme ve yürüme gibi, edilgin eğlenme ve dinlenmeye olanak sağlayan açık ve yeşil alan. Koymak. Gezilik. Park yapmak. Parketmek.

Garth : Çayırlık arsa. Küçük bahçe. Bent.

 

Quads synonyms : hair space, quadrangles, gaols, calaboose, choky, backyards, sibling, forecourts, courtyard, gaol, type, coolers, quadrangle, cooped, cooping, goal, backyard, quadruplet, atriums, dooryards, orchard, quarter circle, bull pen, big house, garths, cicero, courtyards, coop, sib, cooler, ciceros, quadrants, loggia.

Quads zıt anlamlı kelimeler, Quads kelime anlamı

Flexor : Fleksor kas. Bükücü, eğici. Fleksör kas. Bükülme hareketini yaptıran kas. Kasar kas. Esnetici. Fleksör. Fleksor. Bükücü kas.