Scatol türkçesi Scatol nedir

Scatol ingilizcede ne demek, Scatol nerede nasıl kullanılır?

Scatologic : Dışkı ve iğrençlik çalışmasına ilişkin. Fosilleşmiş dışkı çalışmasına ilişkin. Dışkı ve iğrençliğe karşı anormal ilgiye ilişkin.

Scatological : Müstehcen. Açık saçık.

Scatologies : Dışkı inceleme. Edebiyatta müstehcenliği arama. Skatoloji. Koproloji. Gübre araştırma bilimi.

Scatology : Açık saçık yazılar.

Piscatology : Piskatoloji. Balık bilimi.

Confiscators : Haciz koyan. Haciz koyan kimse. Rehin amacıyla başkasına ait malı hapseden kimse. Ele geçiren veya el koyan kimse. Yasal bir hakkı kaldıran kimse.

Obfuscators : Karartan kimse. Gizleyen kimse. Kafa karıştıran kimse.

Obfuscator : Kafa karıştıran kimse. Karartan kimse. Gizleyen kimse.

Scatoma : Rektum veya kolon bağırsağında tümöre benzer dışkı yığını (tıp veya medikal terimi). Skatom.

Confiscatory : Acımasız. Müsadere ile ilgili. El koyar gibi. İnsafsız. Haydut gibi.

İngilizce Scatol Türkçe anlamı, Scatol eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Scatol ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Schoolhouse : Okul binası.

Secondary school : Orta dereceli okul. Ortaokul. Milli eğitim bakanlığı'na bağlı ortaokul, lise, ilköğretmen okulu, ticaret lisesi, imam-hatip okulu, teknisyen okulu, kılgılı sanat okulu ve her türlü sanat enstitüleri ile benzerleri ve bunların dengi özel okullardan herhangi birine verilen genel ad. Orta ve lise seviyesinde okul. Ortaöğretim kurumu.

 

Building : İnşaat. Yapı. Bina. Apartman. İnşa. İnşaatçılık. Kurma. Dikinti. İnşa etme. Duvarlar ya da sütunlar üstüne oturtulmuş bir çatısı bulunan, insanların, hayvanların ve malların barınması ya da başka gereksinmeleri karşılamaları amacıyla yapılmış; bir yapıtasarcılık ürünü.

Technical school : Sanat enstitüsü. Teknik okul. Meslek okulu. Teknikokul. Sanat okulu.

Schoolroom : Sınıf. Derslik. Dershane.

Crammer : Hızlandırılmış kurs. Yardımcı kurs veya kitap. Hazırlık kitabı. Hızlandırılmış kurs öğretmeni. Aceleyle sınava hazırlanan öğrenci.

Abamectin : Streptomyces avermitilis adlı bakteriden fermentasyon sonucunda elde edilen ve sığırlarda sindirim kanalı yuvarlak solucanları, akciğer kurtları, bit ve kenelerle mücadelede kullanılan, parazitlerde gaba salınımını artırarak ölümlerine neden olan bir ilaç. Abamektin.

Skatole : Parfüm üretiminde kullanılan beyaz kristalize bileşik (kimya).

School system : Okul dizgesi. Okul sistemi. Okul ve üniversitelerle alakalı herşey. Belli bir eğitim kurulu ya da özeksel bir yürütme organınca denetlenen ve yönetilen bütün okullardan oluşan örgüt.

Tech : Teknik. Teknik okul.

Scatol synonyms : dance school, direct grant school, religious school, dancing school, nursing school, secretarial school, grad school, elementary school, a dna, abattoir, a clay, abdomen, a c deformity, alma mater, indole, abdominal fat necrosis, classroom, primary school, school teacher, finishing school, private school, abdominal palpation, a c syndrom, schoolteacher, a amplitude mod, day school, lyceum, riding school, school of nursing, edifice, a band, language school, sabbath school.

 

Scatol zıt anlamlı kelimeler, Scatol kelime anlamı

Night school : Gece okulu. Akşam okulu. Gece bölümü.

Day school : Gündüz okulu. Yatısız okul. Gündüzlü okul.

Inside : İç taraftaki. İç (taraf). Ç. İçte. İç kısım. Mide. İçeri. Gizli. İçinde.