Stye türkçesi Stye nedir

Stye ingilizcede ne demek, Stye nerede nasıl kullanılır?

Styes : Hordeolum. (gözde) arpacık. Arpacık. İtdirseği.

Sty : İtdirseği. Ahırı. (gözde) arpacık. Ahır gibi ev. Çok pis ve düzensiz yer. Pis yer. Domuz ahırı. Sti. Arpacık. Arpacık (gözkapağında).

Stygian : Styx nehrine ait. Cehenneme ait. Karanlık. Kasvetli. Korkunç.

Stylar : (gözde) arpacık. Çok pis ve düzensiz yer. Ahır gibi ev. Ahırı. Pis yer. Stil. Arpacık (gözkapağında). Sti. Domuz ahırı. Arpacık.

Stylate : Stilize.

Style checker options : Biçem denetleyici seçenekleri.

Style assignment : Biçem ataması.

Style area width : Biçem alanı genişliği.

Style checker : Biçem denetleyicisi.

Style change : Biçem değişikliği. Stil değişimi. Stil değişikliği.

İngilizce Stye Türkçe anlamı, Stye eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Stye ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Front sight : Tüfekte arpacık. Tüfek arpacığı.

Foresight : Önlem. İleri görüş. Tedbir. Bir durumu önlemler almaya elverecek biçimde önceden görme yeteneği. İhtiyat. Feraset. Seziş. Sağgörü. Basiret.

 

A clay : Beyaz kil. Sindirim kanalındaki zehirleri ve vitaminleri yüzeyde tutarak emilimlerini önleyen ve bağırsak duvarını kaplayarak koruyucu bir tabaka oluşturan doğal alüminyum silikat bileşiği, kaolin.

Shallot : Yabanisarımsak. Arpacık soğanı. Yeşil soğan. Yabani sarmısak. Arpacıksoğanı. Soğancık. Soğan. Arpacık soğan. Taze soğan.

A amplitude mod : Ultrasonografide gönderilen ses dalgasının yayılımı doğrultusunda, farklı yüzeylerden yansıyan ses dalgalarının, yansımanın şiddetine göre çizgisel bir grafik olarak gösterilmesi. özellikle gözde biyometrik ölçümlerde kullanılır. A-mod görüntü.

A dna : Dna çift sarmalının sağ el sarmal yapısı gösterdiği ve çift zincirin bir tam dönüşünde yapıya 11 bazın girdiği dna biçimi. A dna.

Sty : Arpacık (gözkapağında). Ahır gibi ev. Pis yer. Çok pis ve düzensiz yer. Sti. Stil. Domuz ahırı.

A c deformity : A-c kusuru. Arnold-chiari yapılış bozukluğu.

A c syndrom : A-c sendromu. Arnold-chiari yapılış bozukluğu.

Stye synonyms : eye infection, styes, abamectin, stylar, a crochordon, abattoir, abdominal fat necrosis, infection, a band, sties, abdominal distention, abdominal pain, abdomen, external hordeoloum, abdominal ovariectomy, abdominal palpation, hordeoloum, hordeolum, abaxial.

Stye ingilizce tanımı, definition of Stye

Stye kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : [Bakınız: Sty], a boil.