Topknot türkçesi Topknot nedir

Topknot ingilizcede ne demek, Topknot nerede nasıl kullanılır?

Topknots : Saç topuzu. Topuz. Saç kurdelası. Tepe. İbik. Sorguç.

Top a class : Sınıf birincisi olmak.

Top a hill : Tepeye çıkmak.

Top a tree : Tepesini budamak.

Top and bottom : Üste ve alta. Üst ve alt. Alt alta.

Top billing : Bir assolistin ismini en üst kısımda verme.

Top class : Birinci sınıf.

Top centered : Üste orta. Üste ortalı.

Top brass : Amir. Yüksek rütbeli subay. Devlet ileri gelenleri. En yüksek rütbeli subay. Şef. Üst rütbeli subaylar.

Top banana : Patron. Tepe muzu.

İngilizce Topknot Türkçe anlamı, Topknot eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Topknot ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Cresting : Dağ sırtı. Kret. Başlık. Zirveye ulaşmak. Zirveye varmak. (kuşlarda) sorguç. Sorguç biçiminde yapmak. Üstten aşmak. Dalga tepesi.

Eminency : Yüksek mevki. İtibar.

Brow : Alın. Yüz. Kaş. Kenar. Çehre. Yamaç.

Egret : Akbalıkçıl. Küçük beyaz balıkçıl. Kuş tepeliği. Balıkçıl.

Pommeling : Kılıç kabzasındaki top. Yumruklamak. Eyer kaşı. Top. Kılıç başı. Dövmek.

Casque : Miğfer. Zırhlı başlık. Başlık.

Aigrettes : Akbalıkçıl. Tuğ.

Ospreys : Balık kartal. Balıkkartalı. Balık kartalıgiller. Deniztavşancılı. Kuşlar (aves) sınıfının, kartallar (falconiformes) takımının, gündüz yırtıcıları (accipitres) alt takımından, kanatları çok uzun, balıklarla beslenen türlere sahip bir familya. Balık kartalı. Şapka tüyü. Deniz tavşancılı.

 

Crest : Arma. Sırt. Dalga tepesi. Biyoloji, coğrafya alanlarında kullanılır. Sorguç biçiminde yapmak. (kuşlarda) sorguç. Zirveye varmak. Üzerinde kar aşındırmasının etkilerini taşıyan genç ve yüksek dağlarda, yan yana dorukların testere dişi ya da horozibiği görünüşündeki uçlarından her biri. Dorukucu.

Apex : Uzayda güneş dizgesinin, yıldızlara göre yaptığı devinmenin ereği. Apeks. Herhangi bir yapının tepe bölgesi. Uç. En yüksek çekit. Açı tepesi. Doruk çizgilerinin en yüksek noktası. Uç, tepe, zirve, en son nokta. En üst nokta. Günerek.

Topknot synonyms : headgear, height, pluming, cockscomb, osprey, hoods, cockscombs, eminences, pommel, crestings, pecten, pummels, apexes, domes, maced, egrets, mace, plume, maces, door knob, fells, knob, knop, aigrette, chignons, collis, apices, hood, casques, bun, apical, coronas, pommels.

Topknot ingilizce tanımı, definition of Topknot

Topknot kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Also, an orgamental knot worn on top of the head, as by women. A crest or knot of feathers upon the head or top, as of a bird.