Babied türkçesi Babied nedir

  • Çocuk.
  • Bebeksi.
  • Aşırı bir özenle bakmak.
  • Şımartmak.
  • Hayvan yavrusu.
  • Yavru.
  • Her ihtiyacını karşılamak.
  • Bebek.
  • Bebek muamelesi yapmak.

Babied ingilizcede ne demek, Babied nerede nasıl kullanılır?

Babies : Sorumluluk. Bebekler. Eser. Bebek. Piliç (kız). Çocuksu kimse. Yavru. Çocuk.

Crybabies : Sulu gözlü kimse. Mızmız. Sulugözlü.

Babi : Babilik dininin üyesi. Babilik taraftarı.

Babiche : Çarık bağı. Ham deri kuşağından yapılan kırbaç veya ayakkabı bağı. (kanada'da) kırbaç ayakkabı bağı yapmak için veya dikişte kullanılan ham deri kuşağı.

Babiism : Babilik. 1844 yılında şirazlı mirza ali muhammad tarafından kurulan pers dini doktrini (bahai inancının habercisi).

Babirussa : Geyik domuzu.

Babiroussa : Geyik domuzu. Ormanlarda yaşayan ve kavisli boynuzları olan büyük bir yabani domuz (endonezya ve malezya'ya özgü).

Absorbability : Emilebilme kapasitesi. Soğurulabilirlik. Emilebilme durumu ya da niteliği.

Babirusa : Çift parmaklılar (artiodactyla) takımının, domuzgiller (suidae) familyasından, 110 cm kadar uzunlukta, 20 cm kadar kuyruğu olan, üst çenenin köpek dişleri yukarı doğru kıvrılmış, selebes adalarında yaşayan bir tür. Geyik domuzu. Ormanlarda yaşayan ve kavisli boynuzları olan büyük bir yabani domuz (endonezya ve malezya'ya özgü).

 

A posteriori probability : Ardıl olasılık.

İngilizce Babied Türkçe anlamı, Babied eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Babied ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Versatile : Çok yanlı. Birçok tarzdaki tonu başarıyla üretebilen gitar veya gitar manyetiği türü. Birçok işe uygun (alet). Becerikli. Şahbaz. Elinden her iş gelen. Dönek. Değişken. Bilgisayar, gitar alanlarında kullanılır. Çok yönlü.

Multifariousness : Çeşitlilik.

Heterogenous : Dış kaynaklı. Vücudun dışından gelen. Dış kaynaklı (tıp). Heterojeni. Birden çok evreden oluşan ve bu nedenle tekdüze özellikler göstermeyen dizgelerin genel niteliği. Ayrı cinsten. Heterojen. Çoktürel. Çokyapımlı. Heterogenus.

Coddle : Üstüne titremek. Üstüne düşmek. Özenle bakmak. Ağır ateşte kaynatmak. Nazlı alıştırmak. Çok üstüne düşmek. Hafif ateşte pişirmek. Üzerine titremek. Kaynatmak.

Coddles : Kaynatmak. Hafif ateşte kaynatmak. Çok üstüne düşmek. Üzerine titremek. Nazlı alıştırmak. Üstüne düşmek. Özenle bakmak. Ağır ateşte kaynatmak. Hafif ateşte pişirmek. Üstüne titremek.

Bairns : Çocuk (isk.).

Varicoloured : Rengarenk. Renk renk.

Dolling : Kukla. Hizmetçi kadın. Taş bebek. Güzel fakat aptal kadın. Kavırçak. Süslenmek. Oyuncak bebek. Güzel kız.

 

Doll : Oyuncak bebek. Kukla. Süslenmek. Hizmetçi kadın. Güzel fakat aptal kadın. Güzel ama kafasız kız. Taş bebek. Kavırçak. Güzel kız.

Babied synonyms : babying, babe, babes, infantile, heterogeneous, variety, brat, offspring, cooky, children, dollishly, variable, omnifarious, bairn, modified, varying, young, supported, miscellaneous, bantling, boyos, babe in arms, the offspring, cosher, youngs, dollish, coddling, bambinos, many sided, juvenile, diverseness, babies, child.

Babied zıt anlamlı kelimeler, Babied kelime anlamı

Homogeneous : Özellikleri, her noktasında eşdeğer olan özdek evresine ilişkin. Fizik, kimya alanlarında kullanılır. Tekunsurlu. Mütecanis. Benzeşik. Homojen. Yapısı ve özellikleri her yerinde özdeş olan (özdek). aynı dereceli ya da aynı boyutlu olan. Fiziksel ve kimyasal özellikleri, çeşitli bölgelerinde ayrılık göstermeyen tek evreli dizgelerin ortak özelliği. Aynı yapılı olan. Türdeş.

Unvaried : Aynı kalmış. Değişmemiş.

Same : Farketmez. Aynısı. Eşit. Aynı. Özdeş. Tıpkı. Aynı şey. Farksız. Sürüm.

Babied antonyms : unmodified, unsupported.