Bellyaches türkçesi Bellyaches nedir

Bellyaches ingilizcede ne demek, Bellyaches nerede nasıl kullanılır?

Bellyache : Vızıldamak. Sızlanmak. Şikayet. Karın ağrısı. Dırdır. Dırdır etmek. Şikayet etmek.

Bellyached : Karnı ağrıyarak.

Bellyacher : Sızlanan. Sürekli şikayet eden. Dırdırcı. Memnuniyetsiz.

Bellyaching : Dırdır etme. Sürekli şikayet etme. (argo) dırdır etme. Sızlanma. Memnuniyetsizlik. Sızlanan.

İngilizce Bellyaches Türkçe anlamı, Bellyaches eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bellyaches ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Droning : Monoton. Kendini tekrarlayan. Sıkıcı. Tembellik etmek. Haylazlık etmek. Başkasının sırtından geçinmek. Monoton bir sesle söylemek.

Grouse : Homurdanma. Çok iyi. Söylenmek. Yakınmak. Homurdanmak. Kuşlar (aves) sınıfının, tavuksular (galliformes) takımının, tavuklar (galli) alt takımından, bacakları ve boyunları kısa türleri olan bir familya.

Complained : Dava açmak. İhbar etmek. (sürekli) şikayet etmek. Yakınmak. Şikayetçi olmak. Gık demek. Söylenmek. Ağlamak.

Drone : Parazit. Erkek arı. Monoton bir sesle söylemek. Homurdanmak. Monoton bir sesle konuşan kimse. Tembel. Asalak tip. Tekdüze bir sesle aralıksız konuşmak. Başkalarının sırtından geçinen kimse.

 

Abdominal pains : Karın bölgesinde ağrı.

Griping : Yakınmak. Sancı. Merak uyandıran. Dertlenmek. Sıkıntı vermek. Sancı vermek. Dikkati veya ilgiyi büyük ölçüde çeken. Yakalamak. Karnını ağrıtmak.

Moaner : İnleyen.

Girn : Sırıtmak. Şikayet edip durmak.

Complain : Dertlenmek. Sızıldanmak. Gık demek. Ağlamak. Yakınmak. Dava açmak. Şikayetçi olmak. İhbar etmek.

Quacks : Şarlatan. Zevzeklik. Vakvak. Sahte doktor. Ördek sesi.

Bellyaches synonyms : disagreeable person, unpleasant person, quetch, grumbles, colic, kick, girns, harangues, bleat, bemoaned, go on, bitch about, harangue, nagging, stomachaches, grumbler, crybaby, flak, crab, stomach ache, bemoan, complains, bleats, bitched, bitch, grumblings, complaints, bellies, grouch, bemoaning, buzz around, gripes, gripe.

Bellyaches zıt anlamlı kelimeler, Bellyaches kelime anlamı

Cheer : Bağırarak yüreklendirmek. Desteklemek. Umutlandırmak. Teşvik etmek. Destekleyici şekilde bağırmak. Yüreklendirmek. Neşeli sesler çıkarmak. Avutmak. Keyif. Cesaretlendirmek.