Greenhead türkçesi Greenhead nedir

Greenhead ingilizcede ne demek, Greenhead nerede nasıl kullanılır?

Greenhorn : Toy. Saf. Acemi çaylak. Alafranganın bebesi. Acemi. Ahmak. Acemi kimse.

Greenhorns : Toy. Acemi çaylak. Acemi kimse. Acemi. Ahmak. Saf. Alafranganın bebesi.

Greenhouse : Sera. İklim ve diğer dış etkilerin olumsuzluklarının kaldırılması veya azaltılması için cam, naylon veya benzeri malzeme kullanılarak oluşturulan tarımsal üretim alanı. Kış bahçesi. Camekan. Limonluk. Uçağın plastik siperle örtülü kısmı. Ser.

Greenhouse effect : Yeryüzü sıcaklığının yükselmesi ile sonuçlanan güneş ışınımı tutulması. Sera etkisi.

Greenhouse production : Sera üretimi. Örtü altı yetiştiriciliği. Seralarda gerçekleştirilen tarımsal üretim.

Greenhouse white fly : Ak sinekler familyasından olup tarım ve süs bitkilerine de üşüşerek, ağır yitikler doğuran, küçük, yumuşak, eşkanatlı böcek. Limonluk sineği.

Green box : Dünya ticaret örgütü tarım anlaşmaları çerçevesinde tüketicilerden yapılan aktarımları içermeyen kamu destekli devlet programları çerçevesinde verilen altyapı, yurtiçi gıda yardımı, fiyattan ve üretimden bağımsız olarak üreticilere yapılan doğrudan ödemeler gibi üretim ve ticaret üzerinde bozucu etkilerinin hiç olmadığı ya da çok az olduğu düşünülen destekler. Yeşil kutu destekler.

 

Green belt cities : Yeşil kuşaklı kentler. Yeşil kuşaklarla çevrelenmiş ya da düzentasarlarında, yeşil kuşakla çevrilmeleri öngörülmüş bulunan kentler.

Green areas : Yeşil alanlar.

Green bottle : Altın sinek. Böcekler (ınsecta) sınıfından, iki kanatlılar (diptera) takımından, larvaları yaralar üzerinde görülen bir eklem bacaklı türü.

İngilizce Greenhead Türkçe anlamı, Greenhead eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Greenhead ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Black fly : Sinek. Bitkilere saldıran bir böcek. Tatarcık. Küçük (kısmen siyah) suda yaşayan larvalı güçlü bir vücudu olan ve kuşlar insanlar ve diğer memelilerin kanını emen bir sinek.

Gnat : Titrersinek. Tatarcık.

Dyeweed : Katır tırnağı. Boyacı katırtırnağı.

Whin : Yol yapımında kullanılan sert taş. Katır tırnağı. Karaçalı. Boyacı katırtırnağı. Katırtırnağına benzer bir bitki. Çok sert kayalardan biri. Dikenli katırtırnağı.

Malaria carrying mosquitos : Böcekler (ınsecta) sınıfının, iki kanatlılar (diptera) takımından, ince, uzun vücutlu ve dar kanatlı, dişisi sıtma asalağını insandan insana taşıyan, larvaları su yüzeyinde yatay olarak, erginleri bulundukları yere dikey olarak duran bir eklem bacaklı türü. anofel. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. Sıtma sivrisineği.

Blackfly : Küçük (kısmen siyah) suda yaşayan larvalı güçlü bir vücudu olan ve kuşlar insanlar ve diğer memelilerin kanını emen bir sinek. Bitkilere saldıran bir böcek. Tatarcık. Karasinek. Sinek.

 

Orchid : Orkid. Mor orkide rengi. Orkide. Florida eyaletinde yerleşim yeri. Orşid. Pembe renkli çiçekleri olan, toprak altı yumruları toplanıp haşlandıktan sonra kurutularak toz haline getirilip süt ile birlikte içilen, orchidaceae familyasından orchis, ophrys ve dactylorhiza cinsi türlerine verilen ad. Salep.

Genista : Gene. Katırtırnağı. Katır tırnağı.

Woadwaxen : Boya katır tırnağı. Boyacı katırtırnağı. Katır tırnağı.

Gnats : Tatarcık.

Greenhead synonyms : orchidaceous plant, genista tinctoria, dyer's greenweed, helmet orchid, pterostylis, genus genista, genus pterostylis, dyer's broom, mosquitos, mallard, mosquito, mallards, culex, broom, woodwaxen, blackflies, mosquitoes.

Greenhead ingilizce tanımı, definition of Greenhead

Greenhead kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A state of greenness. Verdancy. The mallard.