Motor driven türkçesi Motor driven nedir

Motor driven ingilizcede ne demek, Motor driven nerede nasıl kullanılır?

Motor : Başka tür erkeyi işleyim erkesine çeviren işlerge. Makine. Fizik, sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Çeşitli biçimlerdeki erkeyi mekanik erkeye çeviren aygıt. (daha çok elektrik motoru anlamına kullanılır). Otomobille gitmek. Taşıt. Muharrik. Hareket ettirici. İtici güç. Araç.

Driven : Sürmek. Çakılmış. Çalışır. Belli bir doğrultuda yönlendirilen. İçten gelen bir dürtü ile zorlanmış. Hırslı. Belli bir yöne götürülen. Kararlı. İşler. İleri sürülmüş.

Motor driven camera : Düzeneği motorla çalıştırılan alıcı çeşidi. kollu alıcının karşıtı. Motorlu alıcı. Sinema, televizyon alanlarında kullanılır.

Motor driven zoom : Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Özdevinimli kaydırma. Motorla çalışan değişir odaklı mercekle yapılan kaydırma.

Motor body : Motor gövdesi.

Motor car : Motris. Patlamalı, içten yanmalı, elektrikli bir motor ya da gaz türbiniyle devinen taşıt. Otomotris. Otomobil. Binit. Oto motris.

İngilizce Motor driven Türkçe anlamı, Motor driven eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Motor driven ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Automotive : Arabalarla ilgili. Otomobil. Otomotiv.

Machine gun : Mitralyöz. Makineli tüfek. Makineli tabanca. Makinalı tüfek.

Mechanicals : Mekanikal. Makine ile yapılan. Mekanik. Otomatik. Makineye ait. Makine ile ilgili. Mihaniki. Mekaniksel.

Mechanical : Mekanikal. İşleteç ya da işleybilime ilişkin. Makine ile yapılan. Makine ile ilgili. İşleybilimle ilgili olan. Otomatik. Mekaniksel. Mihaniki. İşleysel. Mekanik.

Power operated : Makine gücü ile çalışan. Makine ile çalışan. Elektrikle çalıştırılan. Makine gücüyle çalışan. Güçle çalıştırılan.

Motorized : Motorize. Motorize etmek. Motor takmak. Motorla. Motorlu araçlarla donatılmış.

Motored : Otomobil. Otomobille götürmek. İtici güç. Muharrik. Makine. Motor. Arabayla götürmek. Araç. Taşıt. Otomobille gitmek.

Motorised : Motorize. Motorla. Motorlu araçlarla donatılmış.

Engined : Motoru olan. Cihazla donatılmış. Belirli bir tür veya sayıda motoru olan. Makineyle donatılmış.

Mechanic : Tamirci. Mekanikçi. Çarkçı. Makinist. Makine işçisi. Makineci. Motor tamircisi. Teknisyen. Araba tamircisi.

Motor driven synonyms : machine driven.