On active duty türkçesi On active duty nedir

  • Muvazzaf.
  • Vazifeye hazır (asker).
  • Orduda devamlı görev ve tam ücretle çalışma.

On active duty ingilizcede ne demek, On active duty nerede nasıl kullanılır?

On : Olmakta olan. Açık. Yanmak. Hazır. De. Devrede. Makbul. Yönünde. Üstünde.

Active : Canlı. Etken. İşleyen. Bilgisayar, fizik, kimya, veterinerlik alanlarında kullanılır. Bir başkasına etki yapabilen. kimyasal tepkimelere girmeye ya da fiziksel etkiler bırakmaya yatkın olan (özdek). Çalışkan. Muvazzaf. Etkin. Pratik. Aktif.

Duty : Sorumluluk. Hizmet. Görev. Güç. İş. Ödev. Vecibe. Kapasite. Vergi. Saygı.

On active service : Etkin bir şekilde asker olarak görev yapma. Muvazzaf hizmet. Askerlik hizmetinde aktif olarak görev alma.

Active duty : Faal görev. Bir kimsenin askeri bir karargahta aktif olarak çalıştığı askerlik görevi. Etkin görev. Faal hizmet.

Extended active duty : Uzatılmış faal görev.

İngilizce On active duty Türkçe anlamı, On active duty eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak On active duty ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Actives : Etkin. Faal. Üretken. Çevik. Çalışkan. Aktif. Pratik. İşleyen.

The active : Etkin. Pratik. Üretken. Çevik. Faal. Aktif. İşleyen. Çalışkan.

Regular : Gedikli. Güzel biçimli. Dilb.düzenli. Devamlı müşteri. Partisine bağlı üye. Keşiş. Düzen. Usule uygun. Muntazam. Sıradan.

 

Active service : Muvazzaflık. Muvazzaf askeri hizmet. Aktif hizmet. Askerlik hizmeti. Muvazzaf asker olarak yapılan askeri hizmet (yedek askerin aksine olarak). Askeri hizmeti. Faal hizmet. Fiili hizmet. Faal görev.

Active : Bir başkasına etki yapabilen. kimyasal tepkimelere girmeye ya da fiziksel etkiler bırakmaya yatkın olan (özdek). Çevik. Bilgisayar, fizik, kimya, veterinerlik alanlarında kullanılır. Canlı. Hareketli. Çalışkan. Enerjik. Çalışan. İşleyen. Aktif.