Overdressing türkçesi Overdressing nedir

  • Üst giysi.
  • Çok kalın giyinmek.
  • Giyimde aşırıya kaçmak.
  • Kat kat giydirmek.
  • Çok şık giyinmek.
  • Süslenip püslenmek.
  • Giyinip kuşanmak.
  • (çocuğu vb.) çok kalın giydirmek.
  • Aşırı şık giyinmek.

Overdressing ingilizcede ne demek, Overdressing nerede nasıl kullanılır?

Overdress : Çok şık giyinmek. Giyinip kuşanmak. (çocuğu vb.) çok kalın giydirmek. Aşırı şık giyinmek. Üst giysi. Giyimde aşırıya kaçmak. Süslenip püslenmek. Çok kalın giyinmek. Kat kat giydirmek.

Overdressed : Züppe görünüşlü. Duruma göre çok resmi giyinmiş. Aşırı şık giyinmiş. Göz alıcı bir şekilde giyinmiş.

Overdresses : Giyinip kuşanmak. Çok şık giyinmek. Süslenip püslenmek. Giyimde aşırıya kaçmak. Aşırı şık giyinmek. Kat kat giydirmek. Üst giysi. Çok kalın giyinmek. (çocuğu vb.) çok kalın giydirmek.

İngilizce Overdressing Türkçe anlamı, Overdressing eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Overdressing ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Doll up : Güzelce giyinmek. Güzelleştirmek. Giyinip süslenmek. Güzel giyinmek. Sağını solunu toplamak. Süslemek. Giydirmek.

Prinking : Süslenmek. Giydirip kuşatmak.

Attire : Giysi. Süs. Üstbaş. Kisve. Elbise. Donatmak. Kıyafet. Giyinmek. Giydirmek.

 

Extraction : Çekme. Soy. Sülale. Sızdırma. Özütünü alma. Asıl. Özütleme. Özünü çıkarma, herhangi bir maddenin çeşitli yöntemlerle özünü elde etme, ekstraksiyon. Çıkarma. Maden çıkarma.

Overgarment : Üst giyim. Giyimin üst katı.

Fig out : Süslenmek. Süslemek. Giydirip kuşatmak.

Attires : Giyim. Kisve. Kılık. Donatmak. Giydirmek. Giyinmek. Giysi. Süs. Kıyafet.

Endued : Elbise giymek. Giyilmiş. Giydirilmiş. Üstlenmek. Bazı vasıflarla veya yeteneklerle donatmak. Teçhiz edilmiş. Verilmiş. Üzerine almak. Tevdi edilmiş.

Deck oneself out : Süslenmek. İki dirhem bir çekirdek olmak.

Overdressing synonyms : mineral dressing, ore processing, mineral processing, jet bridge, mineral extraction, overdress, pedestrian bridge, rig out, overdresses, primp, prinks, enduing, gangplank, span, rigged out, bridge, gangboard, doll oneself up, primped, prink, trick up, attiring, dressing up, tog up, dress oneself up, dress up, primps, footbridge, endue, prinked, fancy up, gangway, endues.