Peeling machine türkçesi Peeling machine nedir

  • Soyma makinesi.

Peeling machine ingilizcede ne demek, Peeling machine nerede nasıl kullanılır?

Peeling : Sıyırma. Deri soyma işlemi (kozmetik). Soyulma. Meyve kabuğu (soyulmuş). Kabuk soyma. Deri soyucu krem. Pullanma. Soyulmuş kabuk. Kabuk döküntüsü. Soyma.

Machine : Makine ile yapmak. Politika çarkı. Öndürmek. Mekanizma. İnsanın, üretimde kol ya da kafa gücünün yerine kullanmak üzere yarattığı, bir güç biçiminin başka bir güç biçimine dönüştürülmesi ilkesine dayanan ve kendi kendine işleyecek biçimde düzenlenmiş olan araçlar bileşkesi. Makine. İşleteç. Makineyle yapmak. Kuvveti ya da devinimi bir noktadan ötekine aktaran ya da birinden ötekine dönüştüren her türlü aygıt. 2-erkeyi bir halden başka hale dönüştürerek yararlı biçimde kullanılmasını sağlayan aygıt. İşlerge.

Peeling off : İnişe geçmek. Kabuğunu soymak. Dökülmek (deri). Pullanma. Soyulmak.

Peelings : Kabuk döküntüsü. Kabuk. Soyulmuş kabuk. Deri soyucu krem. (patates vb'de) kabuk. Soyuntu. Soyulma. Peeling. Deri soyma işlemi (kozmetik).

Accounting machine : Sayışım makinası. Muhasebe makinesi. Sayışım makinesi. Sayışım ile ilgili hesaplamalar için kullanılan, bilgisayarın veri işleme olanaklarının altında yalın birtakım işlemler yapabilen herhangi bir makine, bk. çizelgeleyici. Sayım makinesi.

 

Acyclic machine : Asiklik makine. Çevrimsiz makine.

İngilizce Peeling machine Türkçe anlamı, Peeling machine eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Peeling machine ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Peeler : Soyacak. Striptizci. Aynasız (ingiliz ingilizcesi). Soyma bıçağı. Polis. Polis (ingiliz ingilizcesi). Kabuk soyucu. Aynasız. Soyucu.

Peelers : Polis (ingiliz ingilizcesi). Striptizci. Soyacak. Aynasız (ingiliz ingilizcesi). Kabuk soyucu. Soyucu. Polis. Soyma bıçağı.